PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716662}

Agentka Carter

Agent Carter
7,5 13 091
ocen
7,5 10 1 13091
6,6 5
ocen krytyków
Agentka Carter
powrót do forum serialu Agentka Carter

Tylko 8 odcinków?

ocenił(a) serial na 9

Siemka,
Ktoś wie czemu ten serial w 1 sezonie ma mieć tylko 8 odcinków?

ocenił(a) serial na 8
seba1b

Żeby nie kolidował z emisją Agent's of S.H.I.E.L.D które teraz ma teraz zimową przerwę.

ocenił(a) serial na 9
kolan_q

Ciekawe jak to dalej będzie wyglądać, bo jednak 8 odcinków to trochę mało jak dla mnie.

ocenił(a) serial na 8
seba1b

Ale za to nie będzie zapychaczy.

ocenił(a) serial na 8
seba1b

Mógłby się Chris Evans wcielić w postać Steve'a Rogers'a w jakiejś retrospekcji pomiędzy Agent Carter a Captain America :) wiem jednak, że tak nie będzie ;)

ocenił(a) serial na 8
seba1b

Ale może dzięki temu że jest 8 odcinków a nie 24 serial wystartował z dużo lepszej półki niż Agenci, mając większy budżet na odcinek.
Marvelowskie seriale Netflixa też będą miały małą ilość bo po 13 odcinków.

ocenił(a) serial na 9
kolan_q

Pewnie masz racje. Ja niestety długo czekałem na ten serial i trochę mnie to rozczarowało. Mam nadzieje że chociaż fabułą nadrobią to z nawiązką :)

ocenił(a) serial na 10
seba1b

Bardzo dobrze, że jest mało bo idą na jakość nie na ilość. I te 3 odcinki Agentki Carter są o niebo lepsze od 32 odcinków Agentów Shield

chowder

chowder Agenci Shield nie są źli i mają 22 odcinki 1 sezon a nie 32

użytkownik usunięty
chowder

Zgadzam się

seba1b

Będą kolejne sezony jak się sprzeda. Prawdopodobnie będą się działy na przestrzeni wielu lat i każdy sezon ma mieć tyle odcinków.

użytkownik usunięty
seba1b

Będzie II sezon poza tym gdyby miało być 22 odcinki to serial definitywnie by się skończył

niech idą po mału ale dadzą więcej sezonów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones