PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644652}

Arrow

7,3 63 209
ocen
7,3 10 1 63209
Arrow
powrót do forum serialu Arrow

Ten crossover jest świetny. Owszem, sporo dramy, ckliwej muzyczki itd., ale zebrali się tam z powodu wesela, więc da się to jeszcze przełknąć.
Tylko mam wrażenie, że teraz go spieprzą w tych ostatnich odcinkach.

Na początek trzy najlepsze rzeczy:
- Kara i Oliver są małżeństwem na Earth-X (pasują do siebie, fajnie się na nich patrzy),
- Blitzen nie pochodzi z Earth-X, to Thawne z E-1, który przeniósł się w czasie (przynajmniej on tak twierdzi) i gość póki co wymiata,
- I wreszcie... Prometheus z Earth-X, to Tommy.

Przełknąć nie mogę za to Felki. Co za podłe, wkur*iające, niezrównoważone, szpetne babsko.
Pomijam już fakt jej zakręcenia, bo to jest coś, co jest przyklejone do tej postaci od samego początku. Może kiedyś, w S1-S2 to było zabawne, ale teraz im więcej widzę dialogów w stylu tego oświadczyn Olivera, tym bardziej chciałbym widzieć ją umierającą w męczarniach, a ten krzyk "I don't want to marry you!" przy wszystkich, to już był szczyt spie*dolenia.

Jednak to Tommy okazał się być Prometheusem z Earth-X. To takie oczko w stronę fanów (w tym mnie), którzy mocno chcieli, żeby to on krył się pod maską Prometheusa w S5. Okazał się nim Adrian Chase, ale tu mogliśmy zobaczyć chociaż namiastkę tego, jakby to mogło wyglądać i na pewno nie wypadłby dużo gorzej od Chase'a.
Tylko ta głupota Olivera raziła. Już raz zetknął się z sobowtórem kogoś mu bliskiego, a mimo to znów próbował dotrzeć do niego, ale ponownie się przeliczył. Kolejna zajebista rzecz, to kwestia wypowiedziana przez Tommy'ego, która była idealną kopią tego, co wypowiedział Chase w S5 torturując Olivera.

Jest też humor. Głównie za sprawą Rory'ego. Kolejny crossover i gość wymiata najbardziej ze wszystkich. Zajebisty jest :D
To jego zadurzenie w Caitlin, i to „booo!”, „thank you sweet heart” xDDDD
Oliver też miał swoje 5 sekund z „Szybkie przypomnienie. Superszybkość, nie posiadam jej” :D

Nie bardzo tylko rozumiem odsunięcie Kid Flasha od misji. Miał najlepszą scenę ze wszystkich, kiedy złapał kule i rzucił jedną z nich z powrotem do lufy.
Rok temu też Wally został odsunięty. Wtedy to miało sens, ale teraz go tu nie widzę. Chyba, że to on wpadnie na Earth-X i ich uratuje, ale to raczej mało prawdopodobne. Zrobi to pewnie Nate z resztą Legend (nie wiem ile ich tam teraz jest, bo jestem w tyle z LoT).
Tak samo, nie rozumiem co Iris robi w S.T.A.R. Labs, bo jest bezużyteczna. Powinni ją odesłać razem z Joe i Cecile, a Felke wrzucić do głębokiego dołu i zakopać żywcem.

Rozpisałem się, więc pewnie nikomu nie będzie się chciało tego czytać, ale mocno się zajarałem tym crossoverem i musiałem to z siebie wyrzucić xD

sakinom11

Nie no, Naziści (z Marsa) wygrali a nowym Fuhrerem, po Hitlerze zostaje Oliver Queen xD.

ocenił(a) serial na 4
Azazel94

Kid Flash to już dawno został odsunięty na 2 plan. Nie mam pojęcia co oni kombinują z tą postacią. Ciekawe czy to przez to iż aktor wyznał, że jest biseksualny.

ocenił(a) serial na 7
Azazel94

Ten crossover to straszne gówno, w skrócie:
- Rodzeństwo chce się pobrać
- Dzień przed mamy lesbijski romans, dowiadujemy się też że protagonista chce się ożenić, a jego dziewczyna nie
- W dniu ślubu atakują, a jakże, naziści - któż by inny?
- Dowodzi nimi biały bogacz - któż by inny?
- Dowiadujemy się że szanujemy wolę potagonisty by wziąć ślub, ale musimy uszanować wolę dziewczyny protagonisty, która nie chce brać ślubu. Więc robimy tak jak chce dziewczyna protagonisty - w końcu jego sobowtór to król nazistów
- Dowiadujemy się że profesor wyznania mojżeszowego jest ojcem dla murzyńskiego mechanika

Crossover trzech seriali i ani jednej, normalnej pary.

Azazel94

Czy ktoś się orientuje, kiedy będzie zakończenie crossoverowego odcinka? We Flashu była druga część ale to nie był koniec. A w następnym odcinku jest już normalna, dalsza fabuła. Ktoś wie gdzie lub kiedy można go obejrzeć?

aqwe

Cały crossover miał miejsce w serialach Supergirl, Flash, Arrow, Legends of Tomorrow (niekoniecznie w tej kolejności). O ile dobrze pamiętam były to odcinki 8 każdego serialu z nowych sezonów.

matiiii

Dziękuję za odpowiedź, widziałam tylko Flasha i Arrow, muszę więc nadrobić zaległości :)

aqwe

Znaczy, doprecyzuję: nie oglądam np. Supergirl ale żeby obejrzeć cały crossover trzeba jednak obejrzeć ten jeden, konkretny odcinek danego serialu :) Tutaj nawet formuła tak zamknięta, że nie traci się nic na nie oglądaniu jakiegoś serialu. Zajrzałem na wiki i kolejność crossovera wygląda tak:
- odcinek Supergirl S03E08 "Crisis on Earth-X, Part 1"
- odcinek Arrow S06E08 "Crisis on Earth-X, Part 2"
- odcinek Flash S04E08 "Crisis on Earth-X, Part 3"
- odcinek LoT S03E08 "Crisis on Earth-X, Part 4"

matiiii

Na co dzień oglądam tylko Arrow i od tej części zaczęłam, jak już wiem co było dalej, Supergirl sobie odpuszczę, część 3 i 4 obejrzałam, jeszcze raz dziękuję :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones