PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=257680}
4,6 675
ocen
4,6 10 1 675
Biuro kryminalne
powrót do forum serialu Biuro kryminalne

jaki widziałem. To już Kryminalni lepsi. Ale i tak nic nie przebije Kryminalnych Zagadek Nowego Jorku.

patrick_42

to nie jest serial kryminalny sensu stricte, i pewnie tego nie widząc spodziewałeś się nie wiadomo czego

Pozdro

patrick_42

kaczor donald na tvp1 leci to se obczaj bo te zagadki nowego jorku to jest gówno.. a w biurze kryminalnym to w miarę rzeczywiście wygląda weź ze Pit Bull'a ściągnij bo widzę ze nie ogladałeś

ocenił(a) serial na 3
Despero_2

"Ale i tak nic nie przebije Kryminalnych Zagadek Nowego Jorku"
Zgadzam się w 200%, jeszcze są fajne "Kości" "Wzór" i "CSI:LV" i "CSI:Miami"

ocenił(a) serial na 8
patrick_42

Nie wiem, jakim trzeba być półgłówkiem, żeby polski docu-crime porównywać z amerykańskim typowo fikcyjnym serialem.


A "Biuro..." to chyba jedyny sensowny polski przedstawiciel gatunku, obok późniejszego "Wydziału zabójstw". Bo te różne "W-11", "Malanowski i partnerzy" czy inni "Detektywi" to po prostu jedna wielka żałość.

ocenił(a) serial na 3
Daguchna

Z tym też się zgadzam;)

Daguchna

hah Biuro Kryminalne ogladalo mi sie wyśmienicie, zwlaszcza ze odcinki byly oparte o prawdziwe wydarzenia i zeznania prosto z policyjnych akt, na koncu odcinka z tego co pamietam pokazywano nagrania z prawdziwych wizji lokalnych ukazanej sprawy,

zadna fikcja produkcji zza atlantyku i shitu pokroju w-11 Biurze Kryminalnemu nie dorownuje

kamilek_6

Przyzwoity.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones