Blood of Zeus
powrót do forum 1 sezonu

Porównanie

ocenił(a) serial na 4

Po, według mnie, świetnej Castlevani spodziewałem się czegoś naprawdę mocnego. Zawiodłem się na tym animcu. Za mało mitologii, za dużo japońszczyzny. Wiem, że to japońska bajka, ale wciąż w porównaniu do Castlevani (też Netflixa) ultra mierna.

fisstech

Też liczyłem na coś pokroju świetnej Castlevanii, jednak zamiast japońszczyzny w oczy kłuła mnie zatrważająca, wręcz absurdalna reżyseria.

fisstech

W którym momencie jest to "japońska bajka"?

fisstech

Mnie najbardziej denerwuje drętwy dubbing. Po angielsku nie da się sluchać, po japońsku mocno przeciętnie ale polecam ten język bo przynajmniej uszy nie odpadają

ocenił(a) serial na 7
fisstech

Przecież to jest amerykańska produkcja i jedyne co może się kojarzyć z Japonią to kreska.

ocenił(a) serial na 4
kubeostrowski

No mi się kojarzy jednak trochę więcej, ale nie chce mi się na ten temat dyskutować. To tylko moja opinia, której nie trzeba traktować poważnie ;)

ocenił(a) serial na 4
fisstech

Serial jest strasznie wtórny. Samo podejście i przedstawienie mitów to kalka z Gniewu i Starcia Tytanów potwory żywcem wyjęte z Castlevani. Słabo wtórnie. Mam nadzieje ze się bardziej przyłożą do animowanego Wiedźmina

użytkownik usunięty
fisstech

Ja, z uwagi na fakt, że to od twórców Castlevani, spodziewałem się właśnie tandety i słabizny i się nie zawiodłem.

ocenił(a) serial na 5

+1
Castlevania dopiero pod koniec drugiego sezonu zrobiła się ciekawa, jak zaczęto gnębić Alucarda xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones