PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011880}

Brokat

5,0 4 800
ocen
5,0 10 1 4800
4,4 5
ocen krytyków
Brokat
powrót do forum serialu Brokat

Aż 6 osób pisało ten scenariusz. To aż niewiarygodne, że można zrobić tak mdłą rzecz w pięknym opakowaniu. Mam wrażenie, że nowe pokolenie filmowców robi oczojeby dla debili. Ma być ładnie sfilmowane, ale historii (treści) nie musi w tym być. Pokolenie Julii Wieniawy i tak łyknie wszystko, co błyszczy i ma jakiś kolor.

ocenił(a) serial na 8
mycart

Nie zgodze sie , tresc jest, na dodatek prowokuje do refleksji. Konsekwencji zyciowych wyborow , priorytetyów, gdzie sa granice do ktorych mozna sie posunac. Meandry i dzialania przyczynowo skutkowe w czasach socjalistycznych. Najwyrazniej nie jest to serial dla kazdego...

Geonumer

Chyba po komentarzach w serwisie widać, że wszystkie konta tego jednego konserwatysty, piszą na różne sposoby o problematycznym scenariuszu, który rzekomo nie trzyma się kupy.
Jakaś akcja antypromocyjna.
Jak wiadomo, konserwatyści nie lubią golizny, bo ludzie niczym księża, nie powinni się obnosić ze swoją seksualnością. Więc scenariusz zły xD

ocenił(a) serial na 2
aviator48

Też cierpiałam oglądając ten serial i nie zgodzę się, że oceniamy go źle z uwagi na tzw. "odważne" sceny. Np Sztuka kochania też była pełna takich scen ale była po prostu bardzo zgrabnie napisana, a bohaterowie ciekawi.

ocenił(a) serial na 1
aviator48

Czy ty masz jakieś zaburzenia paranoidalne? Jakie "wszystkie konta tego jednego konserwatysty"? Mam jedno, to. Ale ty musiałeś zrobić inwigilację, żałosne. Ja lubię goliznę, jeśli ma wartość dramaturgiczną, więc to nie o goliznę chodzi. Poza tym wyobraź sobie, że akurat scenariusz jest dla mnie najważniejszym kryterium oceny filmu. Dlaczego tak jest, niech zostanie moją tajemnicą. Pozdrawiam. Inwigiluj dalej.

ocenił(a) serial na 2
mycart

Brawo masz rację. Słabiutki serial i tyle. A że dużo kolorów? Akcją rozgrywa się w hotelach czy sklepach Paweł więc kolory są. I co z tego?

Dariusz_Zarczynski

Zmarnowany potencjał. Dotrwałam do końca. Nie rozumiem tych relacji, zazylosci. Jakies takie skomplikowane. Kto z kim, a kto nie i dlaczego. Niby 3 prostytutki a 5ylko jedna pokazano z innymi facetami. Marysia sie wścieka, nie wiadomo o co jej chodzi. Po co była ta wizyta u rodziców i durne zachowanie. Co chce od tego Jurka.nie rozumiem relacji babki z synem z tym facetwm, ktorego rzekomo nienawidzi.

ocenił(a) serial na 2
amberangelic

Wiesz co, ja też zwróciłem uwagę że w sumie ta najstarsza jest pokazana jako prostytutka, Pola coś mówi o 50 dolarach za noc ale handluje szamponem i oddaje się za koncesje na ten handel, Marysia to niewypał pod każdym względem, nawet urody nie ma, rachityczne ciałko i nie wie sama o co jej chodzi. Aaaa, pewnie chce być wolna. Dalem spokoj po 3 odcinkach.

mycart

haha ale się wczuł. co za debil. tak zrobiłem wielką inwigilację i śledztwo.


nie zrozumiałeś formy, więc całą winę zwalasz na twórców. Montaż cię przerósł i nie ogarnąłeś scenariusza xD a nie, Ty jesteś niewinny, przecież posiadasz całą wiedzę świata xD
kisne z typa co za debil

ocenił(a) serial na 2
aviator48

Odrób lekcje i nie dyskutuj z dorosłymi o rzeczach których nie rozumiesz..

ocenił(a) serial na 3
mycart

Czy ktoś tu widział fabułę? Obejrzałem 3 odcinki i dalej nie mogę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones