Brokat
powrót do forum 1 sezonu
ocenił(a) serial na 1
nika2321

Zgadzam się, klimat fajny, nakręcone fajnie e fabuły zero...

ocenił(a) serial na 5
matsta19

Lukier.

ocenił(a) serial na 1
matsta19

klimat ???? tam było zero klimaty tamtych lat. Jak młodzież buduje sobie wyobrażenie o latach 70 na podstawie takiego ....gniota..to ..no cóż. Ogólnie GNIOT. i to straszny.

ocenił(a) serial na 5
3333300

Do młodzieży to ja się kwalifikowałam trzydzieści pięć lat temu.

ocenił(a) serial na 1
nika2321

no to wiesz o czym mówię.

ocenił(a) serial na 3
nika2321

Nie no, w sumie jest o czymś. O tym, że prostytutki w PRL nie grały, jak im SB zagrało, ale odwrotnie. O tym, że kiedy chciały, to się ze współpracy wycofywały. O tym, że nie miały alfonsów, nie były bite, poniżane i upadlane, zamiast tego prowadziły kolorowe i wesołe życie. I w ogóle o tym, że fajnie jest być k...., bo jesteś twarda, przebojowa, grasz facetom na nosie i robisz co chcesz i z kim chcesz, a nudne studentki jedyne, co mają o twoim zajęciu do powiedzenia, to: "zazdroszczę ci".

ocenił(a) serial na 2
zatracony

He he fajnie napisałeś! Brawo. Serial jest jeszcze o tym ze gdy kobiety chciały zyc na lepszym poziomie materialnym mogły zostać prostytutkami. Mogą zresztą nadal i zostają.

ocenił(a) serial na 5
nika2321

popieram, że jednak o czymś. O tym jak rodził się polski biznes kobiecy, takie były namiastki kapitalizmu "z subtelnym" udziałem służb bezpieczeństwa. Facieci płacili haracz a kobiety dawały ciała. No i moja ulubiona aktorka w swojej roli... pasuje jak ulał.

ocenił(a) serial na 5
rzadkinick

Błagam...

ocenił(a) serial na 5
nika2321

dlaczego? w opisie N. jest, że to o sex workerkach, czyli trzymając się konwencji 'polski biznes kobiecy' pasuje jak ulał. Teraz inne są określenia są passe

rzadkinick

Czy to miała być ironia??

ocenił(a) serial na 5
kira13

dopowiem, że tytuł powinien być "Kobiety z brokatu" /by nie kalać "Człowieka"

nika2321

Zgadzam się. A jak oceniłaś "Jak pokochałam gangstera"? Tam fabuły jeszcze mniej. Dziś tak się kręci, piękne zdjęcia, muzyka, tylko o fabule się zapomina.

ocenił(a) serial na 5
Wolfgang1984

Na 4, za to "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" lepiej.

nika2321

Brokatem sypnęli tak obficie, że nie wiadomo co jest pod nim.

ocenił(a) serial na 5
Lukasz_Gugulski

Dokładnie tak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones