PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=677507}

Burza

La Tempestad
7,1 1 218
ocen
7,1 10 1 1218
Burza
powrót do forum serialu Burza

ABSURDY 2

ocenił(a) serial na 5

Temat ABSURDY osiągnąl 1000 komentarzy i więcej nie można dodawać. Trudno !!, ale telenowela jeszcze trochę potrwa i pośmiać się będzie z czego , a komentować można TU

ocenił(a) serial na 5
DONEK_filmweb

Ernesto ojcem Hernana? , już bardziej Claudio go przypomina .

ocenił(a) serial na 9
DONEK_filmweb

Czyli Hernan ma brata a Esther to jego macocha? sory ale hahaha

angelboyer

Który to jest Claudio? Bo nie kojarzę

ocenił(a) serial na 9
Vanessa100

Siedział z Damianem w jednej celi, zatrudnił go w stoczni, przyjaźni się z Mercedes.

angelboyer

A, ten ;)

ocenił(a) serial na 6
angelboyer

Mnie bardziej ciekawi ten Doktor San Miguel, ile on ma specjalizacji leczy wszystkich na wszystko;) po co Fulgencio budował szpital.

ocenił(a) serial na 7
milosnik_fw

Mnie też to intryguje ;)

DONEK_filmweb

Uwaga spoiler: W tamtym temacie pojawiło się pytanie, czy Hernan zabije Ernesta, a że już nie mogłam odpowiedzieć to odpowiadam tutaj: Nie, Hernan nie zabije Ernesta (ktoś inny to zrobi).

DONEK_filmweb

A propos lekarza, tak wrócę do niego na chwilę... Nie dziwi was, że ten lekarz jest od wszystkiego? Odbiór porodu Mariny jest nawet zrozumiały, bo w razie konieczności i człowiek bez kwalifikacji musiałby sobie poradzić, ale patrząc wcześniej, prowadził chyba całą ciążę Mariny, czyli musi być ginekologiem. Beatriz też leczył w szpitalu jak leżała, do tego Damian po przypłynięciu na plażę po wybuchu jachtem, również był przez niego leczony. Takim sposobem doliczymy się jeszcze innych przypadków, gdzie w normalnym świecie w każdym z nich, byłby inny lekarz, no a tutaj jest ten jeden... jedyny...
Nie wierzę, że tylko on leczy to miasteczko (które patrząc na liczbę głosujących podczas wyborów wcale takie małe nie jest, ale to już kolejny absurd)
A może w Meksyku tak właśnie się dzieje, że jest jeden lekarz od wszystkiego? (Patrząc na Juana Miguela, który najpierw był psychoanalitykiem, potem poduczył się w okulistyce, a kiedy stał się chirurgiem to już nie mam pojęcia).

skierka

W telkach to norma :D Tam każdy lekarz jest od wszystkiego :D

jagodajulia

Rzadko oglądam telki, także widać jestem niedoświadczona w tej kwestii :P
Nie wiedziałam, że u nich to taka właśnie norma :>

skierka

No właśnie, na tego Olito głosowało prawie 150 tys. osób - haha. biorąc pod uwagę, że nie całe miasto przecież głosowało to z 200 - 250 tys ma ta ,,mieścina" :DDDDDDD A co do lekarza to przecież mam XXI wiek - mogliby tę fabułę zrobić bardziej wiarygodną - na tyle osób jeden lekarz????? no nie...:)

ocenił(a) serial na 9
skierka

Czytając to moim pierwszym skojarzeniem był lekarz z Otchłań Namiętności bo on też był od wszystkiego hahah

DONEK_filmweb

Dla mnie absurdem jest ta cała szopka z Beatriz. Jest przytomna, może mrugać oczami, a nikt nie próbuje nawiązać z nią kontaktu, choćby żeby dowiedzieć się, czy czegoś nie potrzebuje.
Poza tym cała jej choroba jest dziwna, bo nie może mówić, ale oddycha samodzielnie, bez respiratora.

W ogóle w Burzy próbują budować dramatyzm i napięcie tylko tanimi chwytami - typu dziecko Mariny, które nie żyje, ale jednak żyje.
Nie ma żadnych zwrotów akcji, w kółko to samo - Hernan łazi za Mariną jak natrętna mucha, Esthercita po raz n-ty próbuje zatrzymać Damiana wykorzystując dziecko...itd.

ocenił(a) serial na 7
Didi_5

Nie wiem czy przegapiłaś parę odcinków. Ale ona już od jakiegoś czasu może mówić i rusza rękami, bo potajemnie trenuje. Tylko, że trzyma to w tajemnicy. A ostatnio podupadła, bo jej dają środki nasenne, bo Hernan podmienił tabletki czy coś takiego.

dominik1989

Wiem, że Beatriz próbowała sama ćwiczyć, ale chodziło mi o to, że jej rodzina nie próbowała się z nią porozumieć, tym bardziej, że Beatriz często okazywała, że coś ją niepokoi. Jeśli ktoś jest przytomny i może mrugać, to można się z taka osobą porozumieć (Rebeca o tym raz pomyślała, ale i tak nic z tego nie wyszło).

Ale rzeczywiście nie oglądam wszystkich odcinków, wiec mogłam coś przegapić, nie wiedziałam np. że Hernan podmienił jej tabletki.

ocenił(a) serial na 7
Didi_5

Specjalnie tak zrobili żeby Hernan się mógł do niej zbliżyć. Ale i tak niedługo się wyda, bo już zostało tylko 10 odcinków.

ocenił(a) serial na 7
dominik1989

Oczywiście mówię o Marinie. Bo jakby próbowali się z nią porozumieć to by się wydało z Hernanem. Bo ten głupi Hernan po tym jak ona dostała paraliżu wszystko jej powiedział. I teraz się boi, że zacznie gadać hehe.

ocenił(a) serial na 9
dominik1989

Ciekawe czy Beatriz w końcu przemówi.

ocenił(a) serial na 7
angelboyer

Jak na razie mówi tylko jedno słowo nie;)

ocenił(a) serial na 5
DONEK_filmweb

ROSARIO jest dla mnie glównym czarnym charakterem serialu

ocenił(a) serial na 9
DONEK_filmweb

To już wiadomo po kim Hernan ma charakterek :D

ocenił(a) serial na 5
DONEK_filmweb

Co ta MARINA zalożyla na szyję?

ocenił(a) serial na 9
DONEK_filmweb

Nie zauważyłam.

No nie... wiedziałam, że zaraz coś się stanie, że Mercedes nie dojedzie. Czy tam wszystko musi być przewidywalne? Ale ludzie Hernana są szybcy, zadzwonił chwila a oni już są na miejscu i atakują samochód.

angelboyer

co jak co,ale akcja z dzieckiem na końcu była fajna :)

ocenił(a) serial na 9
izabela11223

W końcu Hernan pokazał Marinie jaki jest naprawdę, doczekałam się :D

angelboyer

Co do absurdów :
Damian ,,czuje", że te dziecko nie jest jego. Szkoda, że nie poczuł tego przy pierwszym :DDDDD, Estercita okazuje się macochą Hernana - ja nie mogę..... :)))))))))) Marina po ciężkim porodzie od razu w formie, spodnie sprzed ciąży wręcz wiszą na niej - ale co ja tam wiem :DDDD, Estercita zaszalała z tym brzuchem -zaraz rodzić będzie - ekspresowa ciąża -chyba że coś pominąłem? No ale ostatnia scena dobra była, szkoda, że ich takich scen zdecydowanie było za mało

ocenił(a) serial na 10
mjarosz2007

Sama kużwa prawda co napisałeś hahahahahahahahahahahahahahahahahaha :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

mjarosz2007

Akurat z ciążą Estercity wszystko jest w porządku bo spała z Damianem jak Marina była jeszcze płaska więc powinna być, pi razy drzwi, w szóstym miesiącu. Ale łatwo można się pogubić bo taki to urok czasu w telenoweli - dwa tygodnie ciągnie się 50 odcinków, a dziewięć miesięcy streszczone w 2 odcinkach :)

Marina to kobieta skała. Przeszła skomplikowany poród i nawet się przy tym nie spociła, a po tygodniu chodzi już wystrojona i wymalowana jakby szła na wybieg i jeszcze ciągnie ze sobą tygodniowego noworodka na jacht.

SaltStrawberry

:D ej no... oblali ja woda troche podczas porodu, tak symbolicznie :D
a co do tego jachtu i noworodka to wlasnie fakt :D co tam, ze bobas powinien dobry miesiac po porodzie siedziec w chacie i generalnie widywac jak najmniej ludzi (a nie zaraz po przyjsciu na swiat zwiedzac cale miasto :D), lepiej wziac go na pelne morze, zaziebic albo cholera wie co jeszcze :D

SaltStrawberry

a najlepiej to Juan Migel... tfu, Damian! powinien byc matka, bo ma wiecej rozumu chyba xD

ocenił(a) serial na 5
DONEK_filmweb

HERNAN to potrafi się oświadczyć dziewczynie

ocenił(a) serial na 9
DONEK_filmweb

takie romantyczne :D

ocenił(a) serial na 9
angelboyer

Kocham ten odcinek, wreszcie Hernan pokazał Marinie jaki jest naprawdę i nie obchodzi się z nią jak z jajkiem. I fajnie jest dzisiaj ubrany :D

angelboyer

HERNAN poszalał w tym odcinku. Ale Damian jest wszechmocny, on nie potrzebuje tlenu do życia...

ocenił(a) serial na 9
mucha_mrufka

hahaha dokładnie i ta pozycja jak krzyż

angelboyer

Hahahaha, a jak muczacos robią kapitanowi masaż serca, miziają go po klacie, hahahahah... nie no padnę zaraz. Ale Babcia wpatrzona i przeżywa....strach się śmiać...

mucha_mrufka

no i oczywiście, kapitan żyje... wypluł łyżeczkę wody i po krzyku...

ocenił(a) serial na 9
mucha_mrufka

a jakże inaczej

mucha_mrufka

kiedyś już padło, że ma skrzela, więc...

DONEK_filmweb

"HERNAN to potrafi się oświadczyć dziewczynie"
hahahaha to prawda, jest pomysłowy i oryginalny. I hardcorowy :D

ocenił(a) serial na 6
DONEK_filmweb

Dla mnie też Rosiario jest gorsza od Hernana,Fulgencia i Ernestra.

DONEK_filmweb

haha...Damian znowu stał się rybą i zaczął oddychać przez skrzela xd takie rzeczy tylko w Burzy :D

ocenił(a) serial na 9
izabela11223

hahahaha

ocenił(a) serial na 9
angelboyer

Tak w ogóle to Hernan cudownie dzisiaj wygląda :D

ocenił(a) serial na 5
izabela11223

oprócz tego dostal jeszcze 2 kulki

DONEK_filmweb

jedną...ta pierwsza chyba gdzieś w noge poszła chyba,a ta druga go tylko drasneła...było widać to drobne optarcie z boku lewej ręki :)

izabela11223

Ale Marina dziś po raz kolejny rozkłada mnie na łopatki... pół odcinka spędza z Magdaleną, ma 100 okazji, żeby jej powiedział co odpala Hernan, ale gdzie tam... po co... nie mogłaby robić cierpiącej miny

ocenił(a) serial na 9
girl_with_tattoo

Wiadomo, że boi się o córkę no ale przecież Magdalena mogłaby jej pomóc i Hernan by się nie dowiedział. Takie już uroki tego serialu.

izabela11223

Mercedes przywieźli do szpitala, a tam oczywiście doktor San Miguel (ginekolog, położnik, ortopeda a także chirurg w jednym!!!) - jego zmiana nigdy się nie kończy :))))))), Hose już nikt nie pomógł w szpitalu i biedny misi teraz czekać na swoją kolejkę do lekarza z raną postrzałową :D. A Damian we wstrzymaniu oddechu to chyba rekordzistą jest :) No ale dzięki niesamowitemu masażowi serca na szczęście jest cały .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones