PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1182}
7,5 6 970
ocen
7,5 10 1 6970
Chłopi
powrót do forum serialu Chłopi

Kpin

ocenił(a) serial na 10

Serial który jest PERŁĄ w polskiej kinematografii ma noty 6,9...IGNORANCI !!!!!!! Lepiej
'wam" oceniać" współczesne kino polskie"

Constantin69

Perłą? Z rolą Krakowskiej? Okropny film, plus, że dość wierny.

ocenił(a) serial na 10
Cotta

Krakowska zagrala na 10 - calosc 10 - bo niby ile mialoby byc? -

ocenił(a) serial na 10
Constantin69

zgadzam się film /serial jest PERŁĄ rola p. E.Krakowskiej jest rewelacyjna jak zresztą wszystkich w tym dziele
10/10:)

ocenił(a) serial na 10
Constantin69

jasne że 10 a ile ma być

ocenił(a) serial na 10
Constantin69

bezdyskusyjnie 10/10

Constantin69

jedna z wierniejszych ekranizacji powieści - oczywiście że 10/10

ocenił(a) serial na 9
Constantin69

perła obok Lalki z Braunek

ocenił(a) serial na 9
Constantin69

Serial jest świetny. Urodziłem się i wychowałem kilka kilometrów od miejsca akcji książki i filmu. Reymont mieszkał w mojej wsi kilka lat, dlatego lektura ta jest dla mnie prawdziwą wędrówką w życie moich pradziadów. Coś niezwykłego.

Constantin69

bardzoo słaba ocena.
pytanie o inny film. bohater w końcówce wpada we wnyki (chyba sam je wczesniej zastawiał). może byc to mini serial polski. pamiętacie tytuł?

Goat_2

Zapewne chodzi Ci o serial Popielec :)

Szybszy

dziękuję serdecznie, kłaniam się. ;)

Szybszy

Szybszy, pozwoliłem sobie jeszcze raz Ci podziękowac w tym miejscu za wypowiedź na temat serialu "Popielec". Oglądam na 'kino polska', przegapiłem tylko pierwszy odc. Mimo, że z myślą o tym serialu często zaglądałem na ofertę tej stacji - udało się... :-) wkrótce "wielki finał" serialu!

Constantin69

Ja akurat dałam 10, ten serial jest fenomenalny.

Constantin69

Ba. Właśnie go sobie odświeżyłem w TVP Historia. Jak to fajnie jeszcze raz było zobaczyć młodziutką Krystynę Królównę (Hankę). Buzia wprost stworzona do całowania. A i gra na najwyższym poziomie. Ale odtwórczynią głównej bohaterki była Emilia Krakowska i to jej się klaszcze. Tak jest przyjęte. Przepraszam, że się wyłamałem, ale taki już jestem

Constantin69

Dlaczego wymienia się Krakowską czy Królównę (znacznie lepsza) podczas gdy największe, mistrzowskie kreacje stworzyli mężczyźni - Hańcza, Fijewski, Gogolewski, Pawlik, Płotnicki, Kowalczyk, Zintel i Czechowicz.

ocenił(a) serial na 10
Robert800520

niezrównane kreacje aktorskie stworzyli wszyscy aktorzy, naprawdę byli wspaniali, jako Boryna, Antek, Jagna, a już jej matka Dominikowa - Oscar! ale i poboczne postacie zagrane wspaniale, wójt "ja wójt wam to mówię!", młynarz, Kuba, mały parobek Witek (też bym zabrała boćka "dobrodziejowi" w sutannie), i w zasadzie wszyscy mieszkancy wsi są wiarygodni i na najwyższym poziomie aktorskim

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones