PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10043222}

Chłopiec pochłania wszechświat

Boy Swallows Universe
7,4 2 121
ocen
7,4 10 1 2121
Chłopiec pochłania wszechświat
powrót do forum serialu Chłopiec pochłania wszechświat

Zmiana aktora

ocenił(a) serial na 7

Zamiana aktora kiedy dorósł zepsuła mi cały serial. Ten aktor w ogóle nie przypomina siebie z przed 4 lat i całkowicie zmienia jego charakter. Po za tym to mało prawdopodobne żeby po tak krótkim czasie wyrósł na takiego dryblasa. Wygląda jakby teraz to on był tym starszym bratem

Gregory_Gregor

nie, nie - nowy aktor dał radę

Gregory_Gregor

Zgadzam się , ostatni odcinek jakby z innej półki , połączenie Cobena i Archiwum X . Zmiana aktora kompletnie wybija ten serial z rytmu i psuje całość . Szczerze ledwie obejrzałam ostatni odcinek bo zwyczajnie mnie nudził a wcześniejszymi pod każdym względem byłam zachwycona . Wielka szkoda że poziom i klimat nie został utrzymany do końca

Gregory_Gregor

Mało wiesz o dorastaniu w takim razie.

ocenił(a) serial na 6
Gregory_Gregor

Też mnie to wybiło z rytmu, ale jeszcze gorzej z tym telefonem i wizjami. Tutaj był potencjał, ale zepchnęli to na dalszy plan.

ocenił(a) serial na 7
dacapo

Dokładnie, zaczęli temat innego Universum i tego brata z przyszłości a później jakby nie wiedzieli jak to rozwinąć więc zostawili to nam do własnej interpretacji.

ocenił(a) serial na 6
Gregory_Gregor

Też mnie to zirytowało ale wydaje mi się że będą kolejne sezony i ten czas zostanie jakoś przedstawiony…

ocenił(a) serial na 7
Gregory_Gregor

Tak,tak! Też żałuję, że Eli dorósł. Gwiazdka mniej za dwa ostatnie odcinki. A było tak wspaniale!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones