Continental: W świecie Johna Wicka (2023)
2023 Continental: W świecie Johna Wicka 2023, Odcinek 1

Towarzysze broni

Night 1: Brothers in Arms 1h 27m
7,1 591
ocen
7,1 10 1 591
Continental: W świecie Johna Wicka
powrót do forum 1 odcinka

Fantastyczny

ocenił(a) serial na 10

Po pierwszym odcinku stwierdzam, że serial ten z pewnością będzie bardzo dobry i udany. Na plus klimat i świetna muzyka. Z niecierpliwością czekam na kontynuację

Alex_PL

Zgadzam się z tobą, obejrzałem pierwszy odcinek i czekam na kolejne

ocenił(a) serial na 6
Remigiusz189

Wystarczy obejrzeć 3 odcinek, poza tym to raczej nie serial a trzy filmy ;))

ocenił(a) serial na 5
Alex_PL

.1 pol slaba ale juz druga lepsza a szczegolnie koncowka.Same sceny akcji nie powalaja na razie.

ocenił(a) serial na 7
aronn

moim zdaniem ta pierwsza strzelanina byla na mega poziomie. ogolnie to lepiej sie bawilem podczas tego pierwszego odcinka niz na JW4, ale moze to dlatego ze uwielbiam klimat lat 70. w usa ;)

ocenił(a) serial na 5
miko1980

Ja tez uwielbiam ale tu same walki wygladaja malo efektownie oprocz tego duzo scen ciemnych.Do kinowych wersji nie ma w ogole startu,Paradoksalnie ten mini serial wypada najlepiej w tych momentach gdy nie ma akcji

ocenił(a) serial na 7
aronn

I to nie jest dla mnie jego glowna zaleta, bo nie ukrywam że nie jestem zbytnim fanem oryginalnej serii z racji jej generycznosci, zrealizowane ładnie ale zupełnie bez emocji bo czym tu się ekscytować jak główny bohater leci na trybie god mode i ma 3 kombosy na krzyż

ocenił(a) serial na 7
miko1980

Mówa o filmach

ocenił(a) serial na 5
miko1980

Moze i racja,mi pierwsza czesc srednio podpasowala,druga tak samo,zas trzecia ujela mnie bo troche pod koniec zaleciala Raid i Raid 2,no a 4 mnie kupila za postacie ale przede wszystkim za niesamowita wrecz realizacje.

ocenił(a) serial na 3
Alex_PL

Muzyka świetna jako muzyka, ale zastosowana w filmie to pójście na łatwiznę.
Walki i szczelaniny - nuda panie. Co pozostaje?
Współczesne filmy to dno.

Alex_PL

jestem po całości i moim zdaniem wyszło rewelacyjnie . Kulminacyjny odcinek był najlepszy. Muzyka do całości też świetnie dobrana.

ocenił(a) serial na 10
Alex_PL

Co to znaczy "na kontynuację" przecież to miniserial

ocenił(a) serial na 5
Milosz_Wojewoda

Na 2 odc mu chodzilo.

Alex_PL

Niezły. Ale masa głupot w scenach walki. No ale to w końcu taki typ filmów, gdzie walki mają być wow i głupie, a nie logiczne. Ale teleportacja dwóch postaci w 3 odcinku pod koniec, to już przesada.

ocenił(a) serial na 1
Alex_PL

Poważnie? Przysnąłem w trakcie oglądania. Nie dotrwałem do końca. Ktoś ogląda takie cuda?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones