Continental: W świecie Johna Wicka (2023)
2023 Continental: W świecie Johna Wicka 2023, odcinek 1

Towarzysze broni

Night 1: Brothers in Arms 1h 27m
7,1 592
oceny
7,1 10 1 592
Continental: W świecie Johna Wicka
powrót do forum 1 odcinka

Trochę g*wno

ocenił(a) serial na 3

Przehajpowali to trochę, bo oczekiwania miałem spore. Człowiek wyszedł z założenia, że skoro władowali MILIONY w filmy z Johnem Wickiem, to na taki spin-off serial nie pożałują, ale to chyba złe założenie było. Trzeba poczekać na pozostałe odcinki i może jako całość będzie lepiej...

Pierwszy odcinek spoko się zaczyna, ale trafiają się ze 2 razy błedy montażowe (ohydne wpadki z CGI efektami) i jakoś siada fabuła(cel) i.... no dla mnie jakoś kupsko... Szczerze to odeszła mi ochota na oglądanie pozostałych odcinków. Jasne, że musi być jakieś wprowadzenie i nakreślenie postaci i to próbuje zrobić pierwszy odcinek, ale liczyłem na więcej hotelu w tym serialu...

Mel "Oven Dodger" Gibson spoko, ale krótko.

ocenił(a) serial na 9
deicider

"Gówno" i "kupsko" - od razu Twoja wypowiedź nie jest traktowana poważnie. Niemniej ciekawy jestem jakie znalazłeś błędy montażowe?

ocenił(a) serial na 3
JangoFett

racja, mogłem sobie darować, ale... jestem prostakiem. CGI w montażu mnie uderzył w 10:32 (sam początek filmu) jak taksa potrąca napastnika z automatem, po tym jak Frankie zeskoczył w stertę śmieci. Drugiej sceny już nie pamiętam, ale jatka w 33:00 minucie ma taki lekki lag montażowy. Czepianie się, ale razi trochę w oko. Liczę, że następne odcinki będą trochę lepiej dopracowane.

deicider

Mnie osobiście najbardziej raził w oczy przejazd mustangiem przez most.

ocenił(a) serial na 7
Fryzomaniak

ludzie ale wy macie problemy xd cgi jest malo i to nie avengersi ze ma blyszczec, najwazniejsze ze sa fajni bohaterowie, fabula i mega klimat lat 70 razem z pasujaca muzyczka

miko1980

No ale bez przesady żeby z tym cgi cofnąć się o 2 dekady.
Co do klimatu to właśnie częściami bardzo fajnie a czasami zupełnie nie to. Muzyka to same chwytliwe kawałki z tamtych lat więc sukces murowany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones