Continental: W świecie Johna Wicka (2023)
2023 Continental: W świecie Johna Wicka 2023, odcinek 1

Towarzysze broni

Night 1: Brothers in Arms 1h 27m
7,1 595
ocen
7,1 10 1 595
Continental: W świecie Johna Wicka
powrót do forum 1 odcinka

Dlaczego ten serial ma tylko 3 odcinki w sezonie? Fakt że trwają po prawie półtorej godziny ale obejrzałem dwa pierwsze i czuję niedosyt, myśl że wszystko ma się rozwiązać w trzecim odcinku dobija, bo serial naprawdę dobry i wciagający, mówię to jako osoba która ogólnie stroni od wszelakich seriali

ocenił(a) serial na 5
Remigiusz189

To chyba dobrych nie ogladales.Ten serial to sredniak jakich malo,postacie,fabula itd,jedynie muzyka daje rade i maskuje nijaka reszte.

aronn

Nie oglądam praktycznie w ogóle seriali, wszyscy podniecali się jakimiś gniotami jak gry o tron, rody smoka a dla mnie to był chłam, przed Continental'em jedyny dobry serial jaki oglądałem to Doktor House

ocenił(a) serial na 5
Remigiusz189

Sa miniseriale a nie tasiemce,pelno oryginalnych,jak Rozdzielenie,Na wodach polnocy,Kulawe konie,Czarny ptak,Waz,Mala Doboszka,Des,Unordhodos,Zero zero zero itd moge wyliczac bez konca.

aronn

Możesz wymieniać i poleć, jak moich kilku znajomych ale żadne z was nie przekona mnie ani nie namówi na oglądanie seriali, preferuję filmy a serial naprawdę musi mnie zainteresować abym zechciał go oglądać, ewentualnie nawiązywać do jakiejś znanej serii, choć to i tak nie gwarantuje sukcesu w sensie w zaciekawieniu mnie, przykład mandeloriana obejrzałem chyba pierwszą serię nawet nie pamiętam czy całą, mimo iż uwielbiam gwiezdne wojny (tylko stare części preferuję) tak przy serialu poległem

ocenił(a) serial na 5
Remigiusz189

Te co wymienilem lepsze niz niejeden film,maja malo odchnkow,ba cenie je lepiej bo fabula jest rozbudowana a nie upchana w 2 godziny a ten akurat serial nie dorasta im nawet do piet.

aronn

Serial nigdy nie dorówna filmom, dla ciebie może są lepsze dla mnie nie nie będą, jednak co pełnometrażowy film to film, seriale nie dla mnie

ocenił(a) serial na 5
Remigiusz189

No ok,tez tak uwazalem jeszcze jakies 5 -7 lat temu,ale teraz 3/4 filmow jest slaba(Seven,Fight Club to juz nie te czasy)zas miniseriale sa na fali wznoszacej i takie sredniaki filmowe przycmiewaja.

aronn

Fakt poziom filmów strasznie się obniżył, może dostosowywują poziom do widza a niestety dziś widz w większości jest raczej tępy, w połowie mają rację a druga połowa to lewaki tępaki które taki obraz człowieka przedstawiają, mimo wszystko nie ma szans że przerzucę się na seriale czy że nagle zacznę je oglądać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones