PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603904}

Dawno, dawno temu

Once Upon a Time
7,4 39 528
ocen
7,4 10 1 39528
Dawno, dawno temu
powrót do forum serialu Dawno, dawno temu

Coraz gorzej

ocenił(a) serial na 8

4 sezon do połowy był nawet dobry.Fabuła była ciekawa ale gdy widziałem te efekty specjalne to miałem ochotę to wyłączyć. Teraz muszę przewijać bo przepływ fabuły jest tak oczywisty i banalny że nie mogę tego oglądać na dodatek dalej są te kiczowate efekty specjalne, dla mnie ten serial się kończy.

tragta

1. Efekty specjalne był najgorsze w 1 i 2. sezonie. W 3 i 4 znacznie się poprawiły ale i tak nie są najlepszej jakości.
2. Jeśli jakiś serial Cię męczy to wyłącz go i tyle. Chyba..., że ktoś przywiązał Cię do krzesła i zmusza do oglądania.

ocenił(a) serial na 8
tragta

Wydaje mi się, że momentami efekty były lepsze w pierwszym sezonie, aczkolwiek oglądając nowy sezon, w jakości HD, wszystko jest naprawdę bardzo ładne i estetyczne. Poza tym, nie oczekujmy kinowych efektów, nie ten budżet :).
No i oczywiście szanuje Twoje zdanie, ja natomiast uważam, że ten sezon jest naprawdę dobry. Sama myślałam, że wątek z Krainy lodu czy Królowymi ciemności będzie nudny, natomiast pozytywnie mnie zaskoczył. Wiadomo, nie ma takiej magii jak sezon 1, ale to chyba całkiem normalne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones