PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603904}

Dawno, dawno temu

Once Upon a Time
7,4 39 523
oceny
7,4 10 1 39523
Dawno, dawno temu
powrót do forum serialu Dawno, dawno temu
ocenił(a) serial na 8
Coshand

Fotki odcinka

https://images.spoilertv.com/once-upon-a-time/Season%207/Promotional%20Episode%2 0Photos/Episode%207.20%20-%20Is%20This%20Henry%20Mills/

ocenił(a) serial na 10
no_bo_co

Kiedy Regina wiecznie chodziła taka "wyelegantowana" w poprzednich sezonach, chciałam zobaczyć ją "bardziej na luzie". Teraz cieszę się, że wreszcie będę mogła obejrzeć Reginę w "starym" stylu. :)

wra20

też się cieszę :) Co jeszcze chciałabym aby pokazali w tym sezonie (a pewnie już nie pokażą) to historię Reginy i Sandy'ego w Zaczarowanym lesie ;)

ocenił(a) serial na 10
madziula987

Tak, też bym chciała to zobaczyć ale nie sądzę by nam to pokazali. W przeciwieństwie do większości lubię wątek Reginy i Facieliera.

ocenił(a) serial na 10
no_bo_co

Nasuwa mi się jedna myśl. Spotykanie się z Reginą jest niebezpieczniejsze od base jumpingu, raftingu i himalaizmu zimowego razem wziętych. Śmiertelność 100% ;P

ocenił(a) serial na 10
wra20

Ha! Dobre, zgadzam się! ;DD

wra20

Masakra... Miałam nadzieję że Regina wreszcie będzie z kimś szczęśliwa a oni znów go zabili... So sad

Coshand

W tym odcinku nasuwa mi się nawiązanie do bajki Disney'a Rodzinka Robinsonów :D Moment, w którym dorosły Henry dzwoni do młodego skojarzyło mi się ze spotkaniem dorosłego i młodego Leona. Było już nawiązanie do Coco. Komuś też to się może skojarzyło? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones