PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603904}

Dawno, dawno temu

Once Upon a Time
7,5 39 508
ocen
7,5 10 1 39508
Dawno, dawno temu
powrót do forum serialu Dawno, dawno temu

Rumpelstickin

ocenił(a) serial na 9

Albo jestem mocno nie normalny albo postać Golda oglądając od 1 do 7 sez do ostatniego odcinka jest mocno tragiczną postacią?.

1 sezon mroczny knuje spiskuje i widać jak zostaje wrobiony przez ZOSO do zabicie i przejęcia mroku, zakochany w Belle która nie akceptowała jedynie jego mrocznej natury.
2. Sezon poznajemy żone pijaczke która leciała na piratów i była delikatnie mówiąc bardzo wyzwolona.
3-7 to walka z mrocznym i momentami słabości i uleganie mu oraz finalnie śmierć żeby ratować Hooka który był jak się okazało jego najlepszym przyjacielem, już w drugim sezonie widać że za Henry`ego by dużo oddał Malcolmowi.
Od poczatku też pomagał na swój pokrętny sposób Emmie. Wytłumaczcie proszę to negatywna, tragiczna czy jaka postać bo troche można się pogubić ale wydaje mi się że dobrze to interpretuję.

ocenił(a) serial na 10
filmmaniak_3

Wydaje mi się, że przede wszystkim jest to postać bardzo złożona. Być może jest to najlepiej odegrana rola w OUAT - właśnie przez wielowątkowość, ale i przez wielowymiarowość.
Postać negatywna? Przez większość odcinków oczywiście tak. Ale w kilku kluczowych momentach udało mu się odpokutować (np. gdy pokonał Piotrusia Pana, ale też i na sam koniec)
Tragiczna? Jak najbardziej... Sprawa jego pierworodnego syna, żony, uzależnienie od mocy mroku, poszukiwania Bell.... można by wymieniać dalej...
Ale przecież finalnie odnajduje swoją miłość po tamtej stronie....

A co do pomocy Emmie... to przecież był jego plan i tak naprawdę to on chciał, aby pierwsza klątwa została rzucona, a później złamana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones