Dawno, dawno temu (2011-2018)
Dawno, dawno temu: Sezon 3 Dawno, dawno temu Sezon 3, Odcinek 11
Odcinek Dawno, dawno temu (2011-2018)

Powrót do domu

Going Home 43m
8,7 1 039
ocen
8,7 10 1 1039
Dawno, dawno temu
powrót do forum s3e11

sezon 3 odcinek 11

ocenił(a) serial na 7

Na wspomnianym w temacie odcinku, twórcy serialu mogli zakończyć już wszystko. Mnie osobiście usatysfakcjonował powrót baśniowych postaci do Zaczarowanego Lasu oraz pozytywne wspomnienia Emmy i Henry'ego. I tak właśnie bym wszystko zostawiła. A tak, serial ciągnie się bezsensownie dalej, jest coraz więcej złych charakterów i kolejne walki. I tak jak pierwszym sezonem byłam zachwycona, tak teraz już nie mogę "Once upon a time" w ogóle oglądać..

olchowik

Czyli co? "Zakończcie serial bo jestem wielką divą i ja sama na kilka milionów widzów już go nie oglądam. Nie obchodzi mnie już zdanie kilku innych milionów widzów. Jestem ja i tylko dlatego go zakończcie"?

Ja oglądałem "Glee", ale w połowie 4. sezonu nie wytrzymałem psychicznie. Oceniłem na filmwebie (tam gdzie są gwiazdki), ale NIGDY nie napisałem postu "zakończcie serial bo ja nie oglądam" o jakimkolwiek długodystansowej produkcji. Dlaczego? Bo zwyczajnie przestaje oglądać i tyle.

ocenił(a) serial na 7
michu1945

Mam prawo wyrazić swoje zdanie, od tego jest forum przecież. :) Nie obraziłam nikogo, ani twórców, ani fanów. Nie rozumiem Twojej negatywnej odpowiedzi.

olchowik

I znooooowu to samo... "Mam prawo wyrazić swoje zdanie". A kto Ci je zabrania wyrazić, że tak histerycznie to podkreślasz? Każda akcja wywołuje reakcje.

Jeśli Ci się coś nie podoba w serialu to owszem napisz to. W tematach odnośnie konkretnych odcinków jest mnóstwo głosów co się komu nie podoba. I nie ma tam mojej reakcji na to, bo tego nie potępiam.

W*****a mnie tylko postawa "zakończcie serial bo ja jedna/jeden go nie oglądam".

ocenił(a) serial na 8
olchowik

Gdyby to był film to i owszem, takie zakończenie byłoby dobre. Jednak to jest serial i twórcy mają jeszcze szerokie pole do popisu i wątpię, że na 4 sezonach się skończy, bo po prostu dobrze się to wszystko ogląda i fani oczekują więcej :) Nie wiem na którym sezonie/odcinku jesteś, ale dla mnie zdecydowanie 3 sezon jest najlepszy, więc może warto jeszcze wrócić do oglądania :) Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
josephineola

Zgadzam się dopóki serial ma oglądalność a scenarzyści pomysły warto ciągnąć fabułę. Jeśli ktoś uważa inaczej bo odp

ocenił(a) serial na 7
josephineola

miło przeczytać wypowiedź na poziomie. :) dzięki! również pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones