Dawno, dawno temu (2011-2018)
Dawno, dawno temu: Sezon 4 Dawno, dawno temu Sezon 4, Odcinek 17
Odcinek Dawno, dawno temu (2011-2018)

Najlepiej ułożone plany

Best Laid Plans 43m
7,8 691
ocen
7,8 10 1 691
Dawno, dawno temu
powrót do forum s4e17

Książę i Śnieżka mają dużo na sumieniu ale to dobrze serial nie jest przewidywalny i udowadnia że każdy ma coś na sumieniu. Maleficent jest postacią z poważnym celem i nie jest on błahy jak niektóre wątki pozostałych bohaterów a co do jej córki pewnie będzie głównym czarnym charakterem w następnym sezonie. Promo sugeruje że autor po uwolnieniu sporo namiesza w serialu a po za tym powrót Robin Hoda i Zielonej Wiedzmy już nie moge się doczekać następnego odcinka.

Red_Monster

Zła numeracja: 4x16.

Epizod 4x17 będzie za tydzień.

Odcinki 4x08 "Smash the Mirror (I)" i 4x09 "Smash the Mirror (II)" uznajemy jako jeden, dwugodzinny, czyli "Smash the Mirror".

michu1945

Sory za pomyłkę

Red_Monster

Ze spokojem. Nic się nie stało.

Wszystkiego dobrego i zdrowia życzę.

Poza tym *krzyczy z ekscytacji* TEŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ NASTĘPNEGO ODCINKA i mam takie same odczucia co do dopiero wyemitowanego.

ocenił(a) serial na 10
michu1945

Odcinek 4x17 będzie za 2 tyg (12 kwietnia) bo za tydzień to wielkanoc i nie będzie Once Upon a Time

kala910

Pomyłka będzie wydany bo serial jest emitowany w USA (czy Kanadzie, a no właśnie jaki kraj produkuje Once Upon a Time)

ocenił(a) serial na 8
Red_Monster

Tutaj możesz napisać swoją opinie o odcinku http://www.filmweb.pl/serial/Dawno%2C+dawno+temu-2011-603904/discussion/Odcinek+ 4x16+%22Best+Laid+Plans%22+%28Promo%2C+sneak+peeki%2C+spoilery%2C+zdj%C4%99cia+i +komentarze%29,2618669

Red_Monster

Wydaje mi się że nie będzie aż takim czarnym charaterem, chodź jako nastolatka nie była niewinna, ucieczki z domu itd :)

Kamila9191

Też mi się wydaje, że nie będzie zła.

ocenił(a) serial na 6
Kamila9191

Z tym, że może być zła bo Emma ją wystawiła i nie wiem co dokładnie, ale powiedziała jej coś przykrego jak się rozchodziły po tej akcji w domu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones