Dawno, dawno temu
powrót do forum 7 sezonu

Wszystko super, Tylko nie rozumiem czemu mam wrażenie że coś jest strasznie zwolnione, a jednocześnie za dużo w 1 sezonie, Alice, Jacinda/Kopciuszek, Waver/gold/Rumpel, Regina/Ronnie/Evil Queen, Gerthruda, Roszpunka/Belfrey, i co najważniejsze mała Lucy. Tu brakuje dwóch sezonów minimum ta historia ma coś jak 1 sezon , potrzebował kopa na rozpęd tu dzieje się na odwrót, tam cały sezon to było wiarę Emmy. Tu 3 odcinki które były długie jak jasny czort. Sabat czarownic był później naprawdę kapitalny. Czegoś mi zabrakło bo obsada wbrew nawet mojej wcześniejszej opinii to ma sens, błąd to rezygnacja choćby o 1 sezon. Świat życzeń i 3 hooków i henrych to już gruba przesada.

ocenił(a) serial na 8
filmmaniak_3

Jak to 3 Hooków?

ocenił(a) serial na 9
Ksawery_Janowski

Wiesz co, wydaje mi się, że chodzi Killiana z sezonów 1-6 ( od Emmy) o Hook'a z Wish Realm i trzeci to Rogers(Hook z Hyperion)

ocenił(a) serial na 10
Ziva_Lovatic

Hook z Wish Realm i Hook z Hyperion to ta sama osoba, to tak jakby Snow z Enchanted Forest i Mary Margaret ze Storybrooke

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones