PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=860291}

Dobrego dnia, Verônico

Bom Dia, Verônica
7,3 2 247
ocen
7,3 10 1 2247
Dobrego dnia, Verônico
powrót do forum serialu Dobrego dnia, Verônico

...po 3 to maximum 5/10 i to w głównej mierze za to, że wyprodukowali tylko 3 odcinki. Pierwszy sezon był "świeży", ciekawy, dla mnie to była bomba. Drugi już trochę na siłę, ale wciąż z tyłu głowy miałam myśl, że popaprańców na świecie nie brakuje. ALE 3, to już taka bajka, że mimo mojej ogromnej tolerancji do absurdów - nie daję rady. Ja już w końcu nie wiem czy główna bohaterka jest z tym mężem czy nie, bo w pierwszym odcinku 3 sezonu daje d**y obcemu typowi, jeszcze się tym chwali znajomym, a dwa odcinki później świętuje uniewinnienie ze swoim mężem. Chyba się pogubiłam. Do tego dziewczyny trenowane jak konie nagle dają się namówić na bunt, ta scena wjazdu na koniach niczym z westernu-szczyt błazenady. Tak czekałam na 3 sezon, a dawno się tak nie zawiodłam.

ocenił(a) serial na 5
Karoolajna_

Cóż, mąż w drugim sezonie już w kilka miesięcy po śmierci żony obcałowywał na oczach córki jakąś blondynkę, więc że ona po kolejnych x miesiącach też zaczęła z kimś romansować to mnie akurat specjalnie nie dziwi. Ale też nie rozumiem z czego to ich nagłe pojednanie wynikło, bo wcale nie wyglądało na to, żeby mieli do siebie wrócić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones