Dobrego dnia, Verônico
powrót do forum 1 sezonu

Świetny serial.

ocenił(a) serial na 9

Świetny i zarazem koszmarny! Jest w nim tyle realnego zła, że momentami ciężko patrzeć, ale ogląda się z zapartym tchem. No chyba, że ktoś ma akurat doła albo w jego życiu dzieje się źle to może lepiej nie oglądać i się nie dobijać...
Nie będę analizować czy były jakieś absurdy logiczne czy fabularne, bo całościowo to nie jest istotne - serial zrobił na mnie duże wrażenie. Gra aktorska też na wysokim poziomie. Polecam!

Radioactive_

Zgadzam się w 100%. Serial świetny (było kilka naciąganych scen, ale dla mnie to bez znaczenia), łyknęłam w dwa dni. Ciekawe czy będzie drugi sezon...

Radioactive_

Pierwszy odcinek bardzo wciągający, aż od razu włączyłam drugi i nie spodziewałam się takiej makabry... Tak mnie sparaliżował strach że ciężko mi było znaleźć pilot, nie pamiętam żebym takie emocje miała przy oglądaniu serialu l. Świetny ale chyba nie dla takich mięczaków jak ja

ocenił(a) serial na 9
malwunia

Dlatego szkoda, że serial jest tak mało promowany. Wiem, że dla każdego coś innego, ale przykre, że tysiące oglądają miałkie seriale typu Emily w Paryżu a ten ma tak mało widzów. Ale może z czasem się to zmieni. No i tak jak mówisz, nie każdy jest gotowy na taki mocny serial. Do końca trzyma taki poziom napięcia i poczucia niesprawiedliwości. Emocje gwarantowane.

ocenił(a) serial na 8
Radioactive_

Seriale, jak Emily w Paryżu też są potrzebne :) nie ma sensu porównywać. Ten zrobił na mnie bardzo duże wrażenie. Naprawdę świetny serial, może będzie 2 sezon.

Radioactive_

Zgadzam się. Jestem w połowie i naprawdę nie spodziewałem się tak dobrej opowieści po brazylijskim serialu.

ocenił(a) serial na 9
Janhalb

Nikt się nie spodziewa, dlatego tak kiepska oglądalność. :D

ocenił(a) serial na 7
Radioactive_

Ja mam tylko zastrzeżenie do finału. Bez spoilerów powiem, że serial powinien zakończyć się sceną na moście i wystrzałem z pistoletu. To co było później było już trochę naciągane i było podbudówką pod kolejny sezon, który zapewne będzie opierał się na zemście. Wiem, że to nie byłoby szczęśliwe zakończenie, ale bardziej pasowałoby do klimatu serialu.

ocenił(a) serial na 9
McGyverPL

Zgadzam się. No serial nie jest idealny, wiadomo.

ocenił(a) serial na 9
McGyverPL

Też o tym pomyślałam! Na moście powinien skończyć się pierwszy sezon... Każdy z niecierpliwością oczekiwałby następnego.

ocenił(a) serial na 6
McGyverPL

Twórcy chcieli sobie po prostu otworzyć furtkę do drugiego sezonu który niewątpliwie będzie w niedalekiej przyszłości.

ocenił(a) serial na 7
McGyverPL

Zgadzam się z Tobą, przez to przedłużone zakończenie odjęłam punkt.

ocenił(a) serial na 9
Radioactive_

Zupełnie nie tego spodziewamy się po serialu brazylijskim, prawda? Kapitalny!

Radioactive_

Gdzie go zobaczę online?

ocenił(a) serial na 9
Weronka90

Netflix

Radioactive_

Znalazłam gdzieś indziej za free

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones