PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=799215}

Dobry omen

Good Omens
7,7 15 810
ocen
7,7 10 1 15810
6,2 4
oceny krytyków
Dobry omen
powrót do forum serialu Dobry omen

Coś pięknego

ocenił(a) serial na 9

Realizacja tego serialu to mistrzostwo. Świetne zdjęcia, fajne, dobrze wykreowane postacie A najpiękniejsza jest ta „lekkość”. Groteska w tym serialu zapobiega znużeniu i wprowadza coś świeżego i chyba dzięki temu serial tak mnie oczarował. Ma on swoje wady ale zalety je przytłaczają. Szkoda tylko, ze tak mało osób obejrzało ten serial, zatem gorąco polecam!

KovVer

Takich ekranizacji twórczości Mistrza Pratchetta Nam trzeba! Humor, satyra, ironia, sarkazm, coś pięknego. Jestem pod dużym wrażeniem.

ocenił(a) serial na 10
KovVer

Serial absolutnie trafiony w dziesiątkę! Dołączam się do pozytywnych opinii. :)

Mrok_Filmowy

Bardzo podobał mi się ukłon w stronę Mistrza Pratchetta w jednej ze scen bodajże 5 odcinka - na jednym z automatów do gier widać listę osób, które osiągnęły najlepsze wyniki. 1 miejsce Pratchett, a na pozostałych miejscach DEATH :D Jednoznacznie pokonał Śmierć.

ocenił(a) serial na 10
Wyczes666

A strażnik, czytający "Amerykańskich bogów"?

ocenił(a) serial na 9
wild79

To ukłon w stronę Gaimana :)

ocenił(a) serial na 10
kran_cieknie

Wiem, ale też fajnie wplecione :)

KovVer

Właśnie skończyłam oglądać :) REWELACJA!!!! Długo go miałam w "ulubionych" na CDA... na co ja tyle czekałam? :)

ocenił(a) serial na 9
zielonamila

Haha :D nie wiem, pewnie odłożyłaś do leżakowania jak dobre wino. A co tak ci się spodobało w tym serialu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones