PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108199}

Domek na prerii

Little House on the Prairie
7,2 4 528
ocen
7,2 10 1 4528
Domek na prerii
powrót do forum serialu Domek na prerii

Od początku maja tego roku telewizja TVS zaczyna emisję trzeciego sezonu :) Potwierdzone info gdyż pisałem do TVS i tak mi odpisali. Tak że jeśli dobrze pójdzie zobaczymy wszystkie sezony z polskim lektorem w końcu :) Mam tylko nadzieję że nie zakończą na trzecim sezonie....

ocenił(a) serial na 10
marcino241984

Jak zobacze to uwierze bo na dzis to tylko plotki.Pisalem do TVS i na meila i na fb i nie potwierdzili tej informacji.

domeknaprerii

pisałem na meila do TVS odpisali mi w ten czwartek. Od maja rusza sezon trzeci

domeknaprerii

Treść wiadomości jaką dostałem:

Dzień dobry,
emisja trzeciego sezonu „Domku na prerii” będzie miała miejsce od początku maja 2015roku.

Pozdrawiam
Barbara Kukiełka
Z-ca Sekretarz Programowej

ocenił(a) serial na 10
marcino241984

Oby to byla prawda bo ja moge wstawiac podobna informacje od prezydenta RP.

Dzień dobry,
Od maja 2015 wszyscy obywatele dostana podwyzke 1000 zl do swoich pensji.

Pozdrawiam
Bronislaw Komorowski
Prezydent RP

ocenił(a) serial na 10
marcino241984

Ja wysylalem pytanie o 3 dezon domki z paru adresow meilowych oraz pytalem na FB i nie otrzymalem odpowiedzi.Dlatego tez niezbyt wierze w pawdziwosc tej informacji.

domeknaprerii

Przepraszam ile ma pan lat? bo w tym momencie takie zachowanie wskazuje na góra 15lat.
Widocznie już mają pana dosyć i nie odpisali. Sam bym ignorował kogoś kto upierdliwie mi wypisuje na wszystkie możliwe formy kontaktu.
Ja dostałem odpowiedź prawie natychmiast.
I po co miał bym wymyślać skoro sam czekam aż w końcu jakaś stacja wyemituje wszystkie sezony.
Czekam już parę lat i w końcu się doczekałem.

marcino241984

ja wierzę. dzięki za info, fantastyczna wiadomość. mam nadzieję, że ktoś będzie nagrywał i wrzucał, że sezon 3 z lektorem nie przepadnie. no i oby nie poprzestali tylko na 3 sezonie.

ocenił(a) serial na 10
makintosz

Sa ludzie co wierza we wrozbite macieja tak wiec nie ma czym sie chwalic.
Emisja serialu to nie kwestia wiary ale faktow tak wiec dopoki stacja nie oglosi oficjalnie ze nada trzeci sezon nie mozna miec co do tego pewnosci.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
domeknaprerii

weź człowieku wyjdź stąd lepiej... Czy ja pisałem że przeczytałem to w necie??!! Nie pisałem bo tego nie wyczytałem, pani która się tym zajmuje w TVS osobiście mi odpisała na wiadomość informując (jak już pisałem) o trzecim sezonie na początku maja. Nie udzielaj się już tu proszę bo tylko zaniżasz poziom tego forum. A to co zasługuje według mnie na ocenę 10 to już nie twoja sprawa. ty wolisz na wspólnej a ja transformersów. A obrażanie mnie zgłoszę tu na forum , jak nie pomoże pójdę z tym dalej.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
domeknaprerii

A dalej to uwazaj zebym ja nie poszedl dotarlo ?

ocenił(a) serial na 10
domeknaprerii

Wyluzuj bo szkoda zdrowia.Jego informacje mogą być prawdziwe ale przekonamy się o tym dopiero w maju.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
marcino241984

Mistrzu obserwuję ten wątek i tak się zastanawiam.Ładnie to tak pisać do kogoś że ma 15 lat tylko dlatego że nie wierzy w to że podobno dostałeś takie info na meila ?
"Widocznie już mają pana dosyć i nie odpisali. Sam bym ignorował kogoś kto upierdliwie mi wypisuje na wszystkie możliwe formy kontaktu.
Ja dostałem odpowiedź prawie natychmiast. "
I to ma byc grzeczne zachowanie ?

Phantom_5

Widocznie więcej się przyczyniłem od niego skoro mi odpisali a jemu nie. Po jego wypowiedziach każdy wywnioskować może że pisał to 15 latek, wypowiedzi tej osoby są właśnie na takim poziomie. Powinniście być wdzięczni że ktoś wam podał informację o trzecim sezonie bo tak to dalej byście nic nie wiedzieli!!! Ja tylko podałem info które dostałem od stacji a zostałem zwyzywany i nazwany oszustem, szkoda że domek na prerii ma takich a nie innych fanów.... Podałem treść wiadomości jaką dostałem a ten człowiek naśmiewając się wypisuje jakieś bzdury podpisując "komorowski". Czy takie zachowanie jest normalne? raczej nie. Tłumaczy napisy i co z tego? Egoistycznie tylko dla siebie nie udostępniając ich nikomu, i jakie to przyczynianie się do tego serialu??!!!
PS. mistrza poszukaj w swoim kręgu

ocenił(a) serial na 10
marcino241984

A skoro sam byś ingorował kogoś kto upierdliwie pisze to w takim razie co zrobiłeś w sprawie tego serialu?
Bo z tego co widze ten drugi koleś tłumaczy odcinki,prowadzi forum o tej tematyce i męczy stacje telewizyjne żeby nadali ten serial.
Tak więc może troche pokory bo jeśli TVS nada trzeci sezon to predzej to zasługa takich co piszą do stacji niż takich którzy tylko piszą informacje że jakaś stacja nada serial.
Czy poza powyższa wiadomością przyczyniłeś się jakoś do emisji serialu ?

Phantom_5

Widocznie bardziej sie przyczyniłem od niego skoro mi odpisali a jemu nie. Po wypowiedziach tamtej osoby wnioskuję że ma 15 lat bo na takim poziomie są jego wypowiedzi. Ja piszę poważnie a ten wyskakuje mi z jakąś głupią pretensją i wymyśloną wiadomością od komorowskiego. Tylko dzieci tak się zachowują. Powinniście być wdzięczni że ktoś dał wam informację o trzecim sezonie bo tak to dalej byście nic nie wiedzieli!!! I co z tego że tłumaczy napisy jak ich nikomu nie udostępnia??? Takie zachowanie jest egoistyczne i nic nie wnosi dla fanów serialu a tym bardziej niczym się nie przyczynia. Ja podałem info jakie dostałem od stacji , to czy wyemitują to się okaże w maju. Widzę że lepiej nic tu nie pisać bo za prawdę można zostać zwyzywanym i nazwanym oszustem. Szkoda że domek na prerii ma takich a nie innych fanów.
PS. "mistrza" to sobie poszukaj w swoim kręgu.

ocenił(a) serial na 10
marcino241984

W niczym sie nie przyczyniles.A czy ci odpisali czy nie to niewiadomo bo to moga byc tylko twoje fantazje.Jest jeszcze mozliwosc ze jestes slazakiem i zwyczajnie znasz tam kogos.Co do lat to jesli ty wnioskujesz ze mam 15 lat to ja wnioskuje ze ty masz bardzo niskie IQ bo piszesz i zachowujesz sie osoba z bardzo niskim poziomem inteligencji.I pisze ci to powaznie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Phantom_5

Widocznie więcej się przyczyniłem od niego skoro mi odpisali a jemu nie. Po jego wypowiedziach każdy wywnioskować może że pisał to 15 latek, wypowiedzi tej osoby są właśnie na takim poziomie. Powinniście być wdzięczni że ktoś wam podał informację o trzecim sezonie bo tak to dalej byście nic nie wiedzieli!!! Ja tylko podałem info które dostałem od stacji a zostałem zwyzywany i nazwany oszustem, szkoda że domek na prerii ma takich a nie innych fanów.... Podałem treść wiadomości jaką dostałem a ten człowiek naśmiewając się wypisuje jakieś bzdury podpisując "komorowski". Czy takie zachowanie jest normalne? raczej nie. Tłumaczy napisy i co z tego? Egoistycznie tylko dla siebie nie udostępniając ich nikomu, i jakie to przyczynianie się do tego serialu??!!!
PS. mistrza poszukaj w swoim kręgu

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
domeknaprerii

Cały czas pokazujesz jakich fanów ma domek na prerii, i nadal twierdzę że pisze to 15 latek bo jest nie możliwe by to starsza osoba. A kto cię przeprasza??? Na pewno nie ja i nie mam zamiaru... bo nie mam za co. Tak jak pisałem , stacja ma dosyć takich upierdliwych ludzi i ich zlewa po prostu. Widziałem twoje wpisy są prawie wszędzie , współczuję tej stacji. Przez ciebie w końcu odstąpią od kontynuowania serialu , a gdy by zobaczyli twoje "na poziomie" wpisy tu to już na pewno można zapomnieć o trzecim sezonie. A i poczytaj to:

Art. 216. § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła,
podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
§ 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Czekam na przeprosiny jak nie to we wtorek idę na policję ze skopiowanymi wiadomościami z tego forum. Ja nie obraziłem cię ani razu a ty w każdej wiadomości parę razy, policja chętnie poczyta.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
domeknaprerii

Całą stronę mam skopiowaną w formacie html i jpg , do wtorku masz czas na przeprosiny. Inaczej twoja odwaga w necie zakończy się sprawą w sądzie a ten kto zna paragrafy wie dokładnie że mam prawo to zgłosić . Uwierz że to zrobię i pójdę na policję. Poczytaj jeszcze to jak nie wierzysz:
http://kancelaria-obrebski.pl/kancelaria-w-mediach/ochrona-dobr-osobistych/kara- za-obrazanie-w-internecie/

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
domeknaprerii

Bedzie emisja 3 sezonu !
Dostalem meila od TVS potwierdzajacego emisje 3 sezonu od maja !

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
domeknaprerii

Poza tym ktoś kto zajmuje się prawem na co dzień nie ma takich tanich i ograniczonych w słowach wypowiedzi. Przeczytaj jeszcze raz swoje wypowiedzi o zastanów się co ty piszesz.
Sam zaczynasz denerwując się że mi odpisali a tobie nie, a później wyzywasz. Prawnik czy ktoś kto ma styczność z prawem w życiu nie operuje takim słownictwem ograniczonym. A po drugie jakie to ma znaczenie czy jestem ze śląska , pomorza czy nawet z ukrainy? Ważne że ciebie olali a mnie nie. Czujesz się lepszy mieszkając w innym rejonie niż śląsk?
Do wszystkich ludzi ze śląska , mamy tu kolesia co uważa się za lepszego od was :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
domeknaprerii

Ok zobaczymy we wtorek :) Poniżasz i pogrążasz się nadal pisząc te wiadomości , kopiesz sobie większy wyrok cwaniaczku internetowy :) Pisząc że podejrzewam że masz 15 lat mam na myśli twoje wypowiedzi bo na tyle lat one wskazują. I to nie jest obrażanie.
Jak bym chciał to zrobił bym ci taką jazdę że poleciał byś do mamusi poskarżyć się, ale nie będę zniżał się do tego poziomu. Zresztą muszę być czysty gdy będę składał zeznania. A twoja pseudo kancelaria mnie nie interesuje, każdego można wsadzić za obrazę , nawet sędziego :)
Tak więc we wtorek zawitam na komendzie , szykuj też więcej kasy bo będę składał wnioski o odszkodowanie za szkody moralne.
Tak więc reasumując , jestem lepszy od ciebie i to ja od początku miałem rację zakładając ten temat a ty po prostu się poniżyłeś publicznie:) Każdy kto będzie to czytał odpowiednio cię podsumuje :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
domeknaprerii

Spoko czekaj czekaj :) Ratują cię tylko święta bo już dziś bym poszedł. A ja z ciebie beki nie mam bo szkoda mi takich ludzi.... Nie mam argumentów?:) Jak już pisałem , poczytaj swoje wypowiedzi.... Argumentów mam aż nadto by zgłosić to w odpowiednim miejscu. Mógł bym ci przesłać pełno wypowiedzi z forów prawnego różnego pokroju. Wszyscy doradzają zgłosić to i ja też to uczynię. "juz widze kolesia co idzie na policje lub do prokuratury i mowi ze obrazil mnie domek na prerii na forum filmwebu i od razu rozpoczna akcje poszukiwawcza" Pamiętaj że w świetle prawa nie jesteś widoczny jako ktoś o kiepskim niku "domeknaprerii" tylko masz adres imię i nazwisko:) Policja bez problemów to ustali. Tak że powodzenia i do zobaczenia niebawem w sądzie;) I uwierz że to nie blef , cwaniactwu w necie trzeba utrzeć nosa i jakiś taki ..... jak ty nie będzie mi ubliżał.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
domeknaprerii

A jeśli jestem już w twoich rejonach to co ? Chcesz mnie zgnieść? :)I pamiętaj że śmiech twój nie potrwa długo :) Ja piszę inteligentnie a ty się sadzisz i nie możesz nadal sobie darować że jestem lepszy od ciebie :) Pokazujesz swoją "inteligencję" w każdej wiadomości:) Odpisuję w spokoju bo wiem że przed sądem będziesz inaczej śpiewał ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones