PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108199}

Domek na prerii

Little House on the Prairie
7,2 4 532
oceny
7,2 10 1 4532
Domek na prerii
powrót do forum serialu Domek na prerii

Od początku maja tego roku telewizja TVS zaczyna emisję trzeciego sezonu :) Potwierdzone info gdyż pisałem do TVS i tak mi odpisali. Tak że jeśli dobrze pójdzie zobaczymy wszystkie sezony z polskim lektorem w końcu :) Mam tylko nadzieję że nie zakończą na trzecim sezonie....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
marcino241984

Super wiadomość, dzięki:)

anialek36

Też czekałem na taką wiadomość od stacji, i w końcu po tylu latach doczekaliśmy się emisji w polskiej TV:)

marcino241984

nic tylko się cieszyć ;) mam nadzieję, że oglądalność będzie dobra i pokuszą się o kolejne sezony

makintosz

Też otrzymałem informację o emisji 3 sezonu natychmiast. Trochę jednak wkurza mnie to jak emitują serial . Po co nadają sezony podwójnie. To jest strasznie wkurzające!

A co do użytkownika o nicku domeknaprerii też prowadziłem z nim kiedyś nieprzyjemną korespondencję. Obraża wszystkich, którzy nie chcą tłumaczyć dla niego serialu. Szkoda czasu na tego człowieka. Zachowuje się jak dyktator, mianował siebie jedynym prawdziwym fanem serialu. Śmiechu warte!

rafalblasz

Szkoda słów na niego :) Do mnie się doczepił tylko dlatego że dostałem info o trzecim sezonie pierwszy od niego :) jak dziecko....

marcino241984

Wierz mi! Obrażasz dzieci! hehe

rafalblasz

Podejrzewam, że jego korespondencja do TVS brzmiała następująco:
Witam
Jako jedyny, żyjący w Polsce fan "Domku na prerii" żądam informacji o emisji 3 sezonu serialu.

pozdrawiam
prawdziwy fan serialu-jedyny i niepowtarzalny

rafalblasz

a tak w ogóle to szkoda, że TVS nie promuje Domku na prerii, nie stara się przyciągnąć widzów. czy oni w ogóle gdziekolwiek reklamują, że będzie 3 sezon?

makintosz

Też nie widziałem reklamy , nawet dziś w internecie próbowałem poszukać i nic... Niby odpisali że będzie sezon 3 ale jak będzie przekonamy się w maju...

marcino241984

no właśnie. smutne jest to, że nie starają się pozyskać jak największej oglądalności dla Domku. żadnych informacji na fejsie ani reklam na antenie w związku z emisją 3 sezonu...taki Puls potrafił reklamować emisję MacGyver i Simpsonów na swojej antenie - reklamy w gazetach, na autobusach, slogany itd., a tu nic... ech, widać, że traktują Domek tylko jako zapychacz w ramówce.

makintosz

Ogólnie emisja też pozostawia wiele do życzenia. TVP1 emituje "Autostradę do nieba" odcinek po odcinku, bez żadnych podziałów na sezony, tak więc obejrzymy cały serial, a "Domek na prerii"? Kończą jeden sezon i powtarzają od nowa, tak jakby nie mogli wyemitować sezon po sezonie, a po zakończeniu całość. Szkoda, że TVP1 nie emituje "Domku".

rafalblasz

Też mi się to nie podoba... Czuję że nie pociągną wszystkich sezonów.... o ile zaczną ten trzeci sezon... Jak by ktoś już wiedział w jakie dni i od kiedy ma być emitowany sezon trzeci to proszę o info.

ocenił(a) serial na 10
marcino241984

No i zaczęła się wczoraj emisja 3 sezonu!!! Nareszcie! Wprawdzie jest w wersji niemieckiej z pl lektorem, ale lepsze to niż nic! Jestem przeszczęśliwa i oby wyemitowali wszystkie sezony :) A dla niedowiarków zapraszam do obejrzenia TVS i 3 sezonu :)

viorica26

wideo jest w wersji niemieckiej, czyli tytuł serialu i tytuły odcinków, ale dialogi pod lektorem są w oryginale, czyli po angielsku. wsłuchaj się ;)

ocenił(a) serial na 10
makintosz

Tak, wiem :) Chodziło mi tylko o tytuł :)
Tak czy tak - wreszcie ktoś to puścił i tylko się cieszyć :)

A ktoś spod nicku domeknaprerii powinien się przemianować na Harriet Oleson :D

viorica26

to prawda, nic tylko się cieszyć. mam tylko nadzieję, że ktoś będzie nagrywał 3 sezon i udostępniał. szkoda, żeby taka szansa się zmarnowała ;) poza tym nabijajmy oglądalność TVS. niech widzą, że warto emitować Domek.

viorica26

Bałem się, że dialogi dubbingowane po niemiecku, cieszę się, ze są puszczane w oryginale, a tytuł po niemiecku można jakoś przeboleć. Jakość też nie jest zła. Widać, że TVS posiłkuje się wydaniami DVD, w przypadku sezonu 1 i 2 polskimi, a teraz z Niemiec. Może jest nadzieja, ze puszczą wszystkie sezony..

Viorica26 uważam, że domeknaprerii jest 100 razy gorszy od Harriet Oleson. Kobietę dało się lubić tego użytkownika nie można, nie da się.

ocenił(a) serial na 10
rafalblasz

W sumie masz rację ;) Harriet lubię za jej specyficzność :) Chodziło mi raczej o to podobne zachowanie, że jak się na coś uparła to jak dziecko ;)

viorica26

no i szkoda że nie puszczane są po kolei :( dziś oglądałem 12 odcinek. ciekawe jak to będzie gdy trafi na odcinek dwuczęściowy...

marcino241984

Swego czasu na TV PULS ten odcinek też był emitowany na początku, później odcinki były już w normalnej kolejności, więc myślę ze TVS podaje je w taki sam sposób.

ocenił(a) serial na 10
marcino241984

No niestety. Chyba lepiej nagrać wszystkie a potem dopiero oglądać po kolei. Swoją drogą nie rozumiem, jak można puszczać różne odcinki? Co to za problem wziąć listę i dawać odcinki jak trzeba, po kolei?

viorica26

Jaki tytuł nosił pierwszy odcinek sezonu 3 nadany przez TVS?

ocenił(a) serial na 10
rafalblasz

collection - zbiórka - a przez nich nazwany człowiek z nieba

viorica26

zgadza się. a człowiek z nieba to tłumaczenie z niemieckiego ;)

ocenił(a) serial na 10
viorica26

Niech ktoś mi wytłumaczy działania tvs, bo ja tego nie mogę pojąć.... Znowu dziś puszczają 12 odcinek kolejny raz. Przez 4 dni był 2 razy pierwszy odcinek i 2 razy 12-sty. Wychodzi że to celowe działanie, bo chyba nikt tyle razy się nie myli.....

viorica26

Uważam, że w weekendy będą powtarzane 2 epizody z tygodnia, a premierowe odcinki będą nadawane tylko 4 razy w tygodniu

rafalblasz

coś czuję że nie pociągną długo... samo to co robią zniechęca do oglądania... chciałem też nagrywać
odcinki , 12 udało mi się a 1 odcinek już nie dałem rady gdyż zablokowali oglądanie serialu przez internet...

marcino241984

Chyba nie wyemitowano odcinka, w którym Carrie wpada do szybu!

ocenił(a) serial na 10
rafalblasz

Był ten odcinek i to chyba ze dwa razy powtarzany...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones