PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832425}

Emily w Paryżu

Emily in Paris
6,2 36 850
ocen
6,2 10 1 36850
3,2 10
ocen krytyków
Emily w Paryżu
powrót do forum serialu Emily w Paryżu

Serio?

ocenił(a) serial na 3

Historia ładnej dziewczyny, która trafiła do ładnego Paryża w tym przypadku odpicowanego estetycznie niczym serial "Hollywood" i w sumie nic nie robi poza uśmiechaniem się i uczeniem francuskiego? Ach i plus masa stereotypów, które są takie zabawne.

Damn, nie spodziewałam się wiele, ale chociaż czegoś.

ocenił(a) serial na 6
MarlaSinger1992

Ja miałam nadzieję na powtórkę wrażeń z Gossip Girl, ale takie to wszystko bez emocji...

MarlaSinger1992

i dziwnym trafem za każdym razem jak ma problem za jej plecami pojawia się przystojny sąsiad z dołu. no i zaczepiają ją atrakcyjni, obcy ludzie na ulicy, którzy natychmiast stają się jej przyjaciółmi. amerykańska sztampa do wyrzygu. wszystko przekolorowane, netfliksowe, całkowicie nieprawdopodobne.

magiafilmu

Oczywiście robią z Amerykanów super ludzi, a z Francuzów kretynów. Wszystko takie naciągane, sztuczne i stereotypowe.

Ulisseska

dokładnie. oby skończyło się na jednym sezonie -.-

Ulisseska

Nie ujęłabym tego lepiej. Mam wrażenie, że to projekcja skrytych marzeń Amerykanów na Francuzów; "nie wypada nam być prostakami, opróżniać pęcherzy na ulicy, czy żyć w zgodnych wielokątach, to przypiszmy cały pakiet niespełnionych pragnień Francuzom, hehe". Wytrzymałam dwa odcinki, to oporowa dla mnie dawka dyskretnej ksenofobii.

ocenił(a) serial na 1
MarlaSinger1992

Tego sie nie da ogladac... Jest tak denne...

MarlaSinger1992

A mnie się wydaję, że nie zrozumieliście co oglądacie, bo mniemam wszyscy obejrzeli cały sezon...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones