Emily w Paryżu
powrót do forum 2 sezonu

Ta chudość głównej bohaterki mnie przeraża. Zdaję sobie sprawę, że niektórzy mają takie geny ale jednak... serial słaby, pierwszy sezon był trochę lepszy.

magdalena199997

Ja wiem, że to miał być serial na rozluźnienie, ale ja po prostu nie mogę zdzierżyć tego serialu. Drugi sezon obejrzałam tylko, by przypomnieć sobie widoki mojego ukochanego Paryża i by upewnić się, jak bardzo nie cierpię tego serialu (poza tym, francuscy aktorzy mówiący po biegle po angielsku w serialu, który dzieje się w Paryżu to dla mnie zjawisko sprzeczne z naturą).

ocenił(a) serial na 6
iri1993

ogólnie sezon 2 to kpina :D

iri1993

We mnie od samego początku ten serial wzbudza same negatywne odczucia, by nie napisać, że poczucie wewnętrznej żenady. Kocham Francję, zajmuję się nią zawodowo, byłam wiele razy, ale temu serialowi mówię: nie, nie i jeszcze raz nie. Drugi sezon zobaczyłam tylko po to, by utwierdzić się w przekonaniu, jak bardzo go nie lubię. W tym serialu wszystko jest nie takie jak powinno być, zaczynając od nierealnego wizerunku Paryża - kto był ten wie, że w rzeczywistości różni się on tego, co jest w serialu (potem ludzie naoglądają się takiej Emily i są w szoku jak przyjeżdżają do Paryża), aż kończąc na zwykłej głupocie głównej bohaterki i jej pstrokatym wizerunku. Po prostu mam wrażenie, że ten serial obraża moją inteligencję i nie potrafię nie brać go na poważnie i się przy nim zrelaksować, no nie da się. Jeśli ktoś chce zobaczyć na serio dobry serial, który dzieje się w Paryżu to niech zobaczy Dix pour cent lub Plan Coeur.

ocenił(a) serial na 3
iri1993

Jakbyś wyjęła mi to z ust :) Francuscy aktorzy mówiący po angielsku odwalają kawał dobrej roboty w tym serialu, a nasza 'ambitna' główna bohaterka wciąż nie umie nauczyć się francuskiego chociaż na A1? Scena z pierwszego sezonu, gdzie łazi po biurze mówiąc do telefonu i czekając aż ten przetłumaczy za nią wszystko, do dziś przyprawia mnie o ciarki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones