Emily w Paryżu
powrót do forum 3 sezonu

Dziwi mnie ilość negatywnych recenzji. Kontrowersyjność i irracjonalizm serialu zapewne jest efektem w całości zaplanowanym. Ludzie oglądają ten serial. Jest wciągający. Mimo swej banalności ilość wątków sprawia że w widzu buduje się napięcie, ciężko oderwać się od tego serialu. Naprawdę. Problemy przedstawiane są z pewna naiwnością, może dlatego zbiera tak złe opinie. Producenci doskonale wiedzieli ze taka beztroska jest widzom potrzebna. Duża doza optymizmu, humoru i napiecie. Mimo tego jest jednym z najpoularniejszych. Ogladaja go mlodzi i starsi, glownie kobiety. Wiekszosc z nich lubi historie miłosne. Osobiscie jestem fanką. . Wiele przerysowanych atrybutow nosi swoje przesłanie.Groteskowe stroje które zostały idealnie dobrane do charakteru postaci. Wszystko zostało przemyślane i poskładane w taki sposób by widz orientował się w sytuacji. Nie uważam że jest to dzieło sztuki filmowej natomiast dynamiczność, różnorodność postaci i tematów jest tam wszechstronna. Uważam że autorzy grają w głupiego.

ocenił(a) serial na 6
Nicoll7474

Zgadzam się, zresztą ten serial to takie trochę moje guilty pleasure

Nicoll7474

W punkt. Trzeba do tego podejść z przymrużeniem oka. Coś lekkiego i momentami zabawnego.

ocenił(a) serial na 8
Nicoll7474

dokładnie!

ocenił(a) serial na 10
Nicoll7474

To bajka dla "starszych" dzieci. Według mnie bardzo ładna bajka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones