PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=244077}
7,4 3 727
ocen
7,4 10 1 3727
Fate Stay Night
powrót do forum serialu Fate/Stay Night
ocenił(a) serial na 10
eternal_Itachi

ja najpierw oglądałam code geas. oba anime są swietne, nie umiem stwierdzic ktore jest wg mnie lepsze ;)

ocenił(a) serial na 7
eternal_Itachi

Najpierw obejrzałem Code Geass i muszę powiedzieć, że pomimo nie przepadam za mechami to anime zdecydowanie bardziej przypadło mi do gustu niż Fate/Stay Night. Ale jednak obie produkcje uznaję za dobre jednak nie na tyle by zaliczyć którąś z nich do swoich ulubionych anime.

ocenił(a) serial na 8
eternal_Itachi

ja widzialem 1szego fate'a i musze powiedziec ze code byl lepszy (dla mnie)

ocenił(a) serial na 5
eternal_Itachi

Oczywiście, że CG, a przynajmniej w kwestii wykonania (grafika, muzyka).
Reszta to kwestia gustu. Oba anime godne polecenia.

ocenił(a) serial na 9
eternal_Itachi

fsn lepsze po mojemu

ocenił(a) serial na 9
Marcinekk

zdecydowanie CG + CG R2 ale FSN też lubię

tymbarkowy

Te anime są kompletnie inne i trudno je porównywać. Jakby tak spojrzeć okiem obiektywnego recenzenta, to "Code Geass" było mimo różnych gustów lepsze (przynajmniej R2), jednak w FSN klimat mi osobiście bardziej przypadł do gustu.
Teraz tak sobie pomyślałem, że dopiero byłoby ciekawie jakby Lelouch został mistrzem w wojnie o Święty Graal. :D C.C byłaby sługą i nie byłoby na nich mocnych. :P

ocenił(a) serial na 7
eternal_Itachi

Zdecydowanie bardziej polecam Code Geass, a od Fate Stay Night o wiele lepszy jest Fate Zero

ocenił(a) serial na 7
eternal_Itachi

Bez porównania Geass a to:)

eternal_Itachi

Code Geass jest genialne, więc jeśli wybierać między tym, a FSN to zdecydowanie to pierwsze ;)

ocenił(a) serial na 4
eternal_Itachi

Ja oglądałam najpierw Codea Geass, i po przeszło 3 latach ciągle pozostaje moim numerem 1, natomiast FSN obejrzałam niedawno i strasznie mnie zanudziło :/ Słyszałam, że kolejne serie (Zero, Ultimate Blades) są lepsze, więc zapewne i je wypróbuję, ale toto tutaj, jeśli masz mało czasu, najlepiej w ogóle sobie odpuścić. No chyba, że nudzi Ci się tak jak mi...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones