PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=244077}
7,4 3 728
ocen
7,4 10 1 3728
Fate Stay Night
powrót do forum serialu Fate/Stay Night

Jak myślicie kim był "Łucznik" sługa Rin???

ocenił(a) serial na 7
Arci20

Jest to dorosły Shirou Emiya ;)

ocenił(a) serial na 9
Aquilae

Hehehe tak myślałem :) super :)

ocenił(a) serial na 7
Arci20

Ale Fate/Zero wydaje się ciekawsze ;)

ocenił(a) serial na 9
Aquilae

Oj tak zgadzam się całkowicie :)

ocenił(a) serial na 10
Arci20

Bo nie graliście w grę :] Fate rozkręcało się ze scenariusza na scenariusz (pomijając że była zryta adaptacja) Od fate, przez UBW do Hevens Feel. UBW było super, nie mylić z filmem - bo ten był średni - mówię o scenariuszu w grze :] W Fate Zero brakuje mi takiego charakterku jak Rin i te jej komentarze celne i z podtekstem :>

ocenił(a) serial na 8
Aquilae

Archer to Shirou Emiya? jak możesz to wyjaśnij, ciekawy jestem :)

ocenił(a) serial na 7
lukasmeister

hmmm.. ogladałem to dawno temu ;) ale sprawdź na wikipedi ;]

lukasmeister

historia archera(na podstawie roznych fate wiki):
po wygraniu grala emiya staje sie tym kim zawsze chcial byc czyli bohaterem ludzkosci. okazuje sie jednak ze jest jedynie w stanie karać "tych złych", ale nie jest wstanie ocalić nikogo z ofiar. mozna powiedziec ze staje sie punisherem zamiast supermana. rozczarowany tym faktem bierze udzial w 4 wojnie o gral(ktora wczesniej sam wygral jako emiya) zeby:
- zabijajac siebie w przeszlosci uniknac rozczarowania w przyszlosci
- doprowadzic do paradoksu czasoprzestrzennego.

użytkownik usunięty
t4u

Tym co wpłynęło na jego decyzję o "ukaraniu" samego siebie, był zapewne fakt, że archer został uznany za przyczynę tragedii, której próbował zapobiec. Został ukarany karą śmierci więc postanowił po śmierci naprawić swoje błędy. jednak również wtedy, już jako Counter Guardian,( Pochodna herosów- chodzi o zwykłych ludzi, którzy dostali boską moc od Grala w zamian za wieczną służbe światu.) był zmuszony zabijać niewinnych ludzi w imię przetrwania gatunku ludzkiego. Archer ostatecznie skończył jako zwykłe narzędzie do zabijania. I na tym właśnie polega jego tragedia. Scenariusz, w którym Emiya zostaje Archerem nigdy nie powstał, byłby to jedyny przypadek, w którym Wojna Św. Grala zakończyłaby się sukcesem.

t4u

o ciekawe to jest to!

ocenił(a) serial na 8
Aquilae

Więc skoro jest to dorosły Shirou Emiya to zmienił mu się kolor oczu z zielonych na niebieskie więc nie przemawia to do mnie .

ocenił(a) serial na 8
wronakosz1

Zagraj w Visual Novel i obejrzyj Fate Unlimited Blade Works.......wtedy już do Ciebie ten fakt przemówi.

użytkownik usunięty
wronakosz1

Nadużywanie magii powodu zmianę wyglądu. To samo z Aoko z Tsukihime. Zobacz na Type Moon Wiki.
Co do samego zjawiska. Zapewne określona barwa prany odbarwia kolor skóry jego użytkownika na jakiś odgórnie określony.
Nie pamiętam za dobrze tego wątku. Trzeba by to sprawdzić.
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones