PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=244077}
7,4 3 727
ocen
7,4 10 1 3727
Fate Stay Night
powrót do forum serialu Fate/Stay Night

hmm gilgamesz zyl 3 tys lat p.n.e i byl jednym z najstarszych znanym nam wladcow, a jednak bierze w bitwie swietego grala? ktos wyjasni tu chronologie tych zdarzen bo troche nie maja sensu? nie jestem jakims tam fanatykiem cherzscijanskim czy co i moge sie mylic, ale graal, byl normalnym kielichem do czasu jak jezus nie pil z niego podczas ostatniej wieczerzy, i wtedy stal sie swiety, jednak wciaz.. to stalo sie w 30 roku n.e +-

ocenił(a) serial na 7

Graal, o który walczą tutaj nie jest tym samym kielichem, z którego pił Jezus. Dokładna geneza tego Graala to spory spoiler to całej serii(nie tylko Stay Night) więc nie będę jej tłumaczył. A co do Gilgamesha- jest on jednym ze sług przywoływanych w wojnie. Skąd wziął się w Stay Night tłumaczy dokładnie Fate/Zero.

użytkownik usunięty
jankese

<SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER >



dobra to wez mi opisz w skrocie o co z tym graalem chodzi, bo jakos mi to uniknelo w calej tej serii, a ci co nie chca wiedziec to niech nie czytaja dalej :P



</SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER >

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones