PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=348343}
4,4 247
ocen
4,4 10 1 247
Filmweb Offline 2006
powrót do forum serialu Filmweb Offline 2006

See dick run:)

ocenił(a) serial na 10

Było bosko.

ocenił(a) serial na 10
Klee

Mielibyśmy Marlona Rozlazłe Mięśnie...kurcze Ciacho chyba jednak brzmi:P

Marlon się odezwij i się broń bo oni tu z Ciebie niedługo zrobią Miriam, tak jak z Beeshopa...swoją drogą Beeshop czy Ty planujesz jaką aleternatywną wersję programu, pt. "Brokeback Mountain, czyli Sekrety Beeshopa":D??

ocenił(a) serial na 10
marlon

chcialem tylko zdementowac te ciekawostke o brzuchu mym wlasnym. otoz owy tajemniczy obserwator, ktory jest przekonany ze mnie podgladal podczas snu, nie zdawal sobie sprawy ze sam jest obserwowany! bo katrol niczym chuck norris nie spi, tylko czuwa.

ocenił(a) serial na 10
katrol

a wiadomo ze pozycja tzw. na brzuszku jest do tego najlepsza. ot co! ;)

ocenił(a) serial na 10
katrol

Ja nie powiem głośno, do czego jest najlepsza pozycja na brzuszku, bo powiedzą, że propaguję to & owo. ;-]

Klee

Ja na przykład zasypiam na brzuszku ;), czego nie było szansy stwierdzić ;)

ocenił(a) serial na 10
Eorath_at_Tiffanys

Nigdy nic nie wiadomo :D

ocenił(a) serial na 10
Eorath_at_Tiffanys

To tak jak Katrol. Czy to oznacza, że sypiacie razem?

ocenił(a) serial na 10
Klee

Ależ nam się tu Klee rozbrykał. A taki spokojny się zdawał. Nie ma co, Offline zmienia ludzi. ;)

Rednacz_w_stanie_spoczyn

Ja tam myślę, że Klee dopieor pokazał, jaki jest naprawdę :)
Beeshopko droga, a coś ci o moim zasypianiu wiadomo ;)?? No dobra, zasypiam z wielkim pluszowym misiem, ale sza!

Eorath_at_Tiffanys

Nic mi nie wiadomo o sypianiu z Katrolem, chyba że o czymś nie pamiętam ;)

ocenił(a) serial na 10
Eorath_at_Tiffanys

To się nie Ciebie tyczyło :D

ocenił(a) serial na 10
Beeshop

Tak, tak, przypominam sobie, że poważne zainteresowanie bicepsem Katrola wyrażał Marlon. :P

ocenił(a) serial na 10
Rednacz_w_stanie_spoczyn

Ale tylko wtedy, gdy ten referuje poglądy Foucaulta.

ocenił(a) serial na 10
Eorath_at_Tiffanys

Nie mogę tak oficjalnie o tym mówić :D Szpiedzy ojca dyrektora mogą być w każdym z nas :D

ocenił(a) serial na 10
Beeshop

Czy Ty do czegoś pijesz, hmm?

ocenił(a) serial na 10
Klee

Skądże znowu :P

ocenił(a) serial na 10
Beeshop

Fakt, w końcu może być jego TW, przecież masz zdjęcie przed sieszibą RM zrobione masońskim aparatem. :-)

ocenił(a) serial na 10
Eorath_at_Tiffanys

Ach, ta kobieca intuicja, nic się nie ukryje.

ocenił(a) serial na 10
Rednacz_w_stanie_spoczyn

Ja jestem niegrzeczny tylko w Sieci i jak się z kimś spotykam w pojedynkę. ;-) Ale wyuzdany jestem z reguły, za wyjątkiem tych chwil, w których onieśmielają mnie piękne kobiety, a raczej - piękne panie redaktor. ;-)

Klee

Eeee tam ;) Ja Cię nie onieśmielam i nie jesteś wyuzdany :D

ocenił(a) serial na 10
Eorath_at_Tiffanys

A jesteś pewna, że ja Ci pokazałem swoje prawdziwe oblicze? Albo może być też tak, że Ty tak działasz na ludzi, że łagodzisz obyczaje... Who knows, jak to było. Zresztą myśmy się przecież oboje bali spotkania. :-)

Klee

A nie pokazałeś prawdziwego? ;) Ja nie mam na tyle łagodnego charakteru, żeby łagodzić obyczaje :D

ocenił(a) serial na 10
Eorath_at_Tiffanys

Łagodno-ostra, tak? Niczym sos słodko-kwaśny. :-] Na pewno masz kojąco-łagodzący wpływ na bociany. Widzisz, dzięki Filmweb Offline 2006 odkryłaś nowy talent. ;-)

ocenił(a) serial na 10
Klee

Od czasu zlotu jesteś ulubionym czytelnikiem pięknej pani redaktor. Nic tylko chodzi i powtarza, jaki to inteligentny chłopak z tego Klee. :)

ocenił(a) serial na 10
Rednacz_w_stanie_spoczyn

To ja zapuszczam pąsa i już milknę. ;-D A Szanownego Małżonka Uroczej Pani Redaktor zapewnijcie, że ja gram w przeciwnej drużynie, bo mnie starczy, że już jedna osoba na FW chciała się ze mną boksować, życie mi miłe. ;-)

ocenił(a) serial na 10
Klee

Czuję się zapewniony bo to ja jestem Szanownym Małżonkiem. ;)

ocenił(a) serial na 10
Rednacz_w_stanie_spoczyn

Ale wpadka, Klee :P

ocenił(a) serial na 10
Beeshop

Eeee tam od razu wpadka. Shemek też nie wiedział i ze zgrozą stwierdził, że wszyscy wiedzą oprócz niego. :)

ocenił(a) serial na 10
Rednacz_w_stanie_spoczyn

A mnie dziś ktoś zapytał, czy nie jesteście małżeństwem i zapwniałem: "Nie, nie, nie", hehe. Kiepskich mam informatorów i intuicja szwankuje. ;-/

ocenił(a) serial na 10
ocenił(a) serial na 10
Shemek

:-D

ocenił(a) serial na 10
Rednacz_w_stanie_spoczyn

Aaaaa, ratunku!!! Zbanują mnie zaraz, kończy się mój wirtualny żywot na FW! ;-(

ocenił(a) serial na 10
Klee

Hehehe, nikt nikogo nie będzie banował bo i za co. :)

ocenił(a) serial na 10
Rednacz_w_stanie_spoczyn

Jak to mówią w okolicach, z których pochodzę - za chleb z glacą. ;-]

ocenił(a) serial na 9
marlon

Ogladam zdjęcia i aż zaluje, że nie zostałam do konca imprezy ;)

Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
marlon

Klee, Ty się tak nie ciesz, że Cię na żadnym zdjęciu nie ma :) Ja pragnę przypomnieć, że jesteś uwieczniony na przedpotopowej kliszy Sylwestra. Niedługo, w całkiem niedalekiej przyszłości, zdjęcia zostaną zaprezentowane szerokiej publiczności... :D

ocenił(a) serial na 10
Asia_z_Zielonego

O tak, tak. Wreszcie umieścimy Klee w galerii. No i pamiętam, że ja mam też na tym filmie jedno mocno obciachowe zdjęcie. :) Czekam z niecierpliwością na skany.

ocenił(a) serial na 10
Asia_z_Zielonego

Wcale się tego nie boję, bo wiem dobrze, że kliasza pękła, hihi.

ocenił(a) serial na 10
Klee

Pozostaje film :D
Zdjęcie Marcina to już chyba każdy zna bez oglądania :]

ocenił(a) serial na 10
Beeshop

Jak znam Ciebie, to z filmu nici.

ocenił(a) serial na 10
Beeshop

Ale to było wyjątkowe. :) No i przypominam się w temcie filmu. Ja da radę wrzucimy na stronkę do "Zwiastunów". Shemek na pewno sobie z tym poradzi.

ocenił(a) serial na 10
Rednacz_w_stanie_spoczyn

Hehe. Film będzie, ale nie wiem kiedy. Najwcześniej jutro wieczorem

ocenił(a) serial na 10
Klee

Klisza jest chroniona lepiej niż prezydent i premier razem wzięci. Nie ma możliwości żeby pękła. Skany w przyszłym tygodniu, powiedzmy, będą :D

ocenił(a) serial na 10
Asia_z_Zielonego

Ja to się bardziej zastanawiam, kiedy będzie pełna obsada, bo chyba jednak nie wszyscy jeszcze wiedzą kto był..jest kto:D

więc...Rednacz czekamy...o władco listy wielkich obecnych i nieobecnych:D

ocenił(a) serial na 10
Ankabaneth

Ha, z obsadą nie ma problemu, bo ja listę mam i wszystkie nicki. Tylko jak to dodać. To jest problem, bo nasz system takich myków nie przewiduje. Jutro będę dręczył technologię. :)

ocenił(a) serial na 10
Asia_z_Zielonego

Oglądałaś "Omen"? Jak się bocianom zdjęcia robi, to się ciekawsze rzeczy z kliszą dzieją, niż na tym filmie. I nic tu nawet święty boże nie pomoże. ;-P

Klee

I ja mam niby na te bociany łagodząco-kojący wpływ.. o matko ;)!

ocenił(a) serial na 10
Eorath_at_Tiffanys

A propos, nie rozumiem, czemu Asia jako gatunek nie dodała horroru. ;-P

Klee

Właśnie, to również film przyrodniczy....
Bociany fruwały... koniki biegały... :D

ocenił(a) serial na 10
KYRTAPS

Fakt! :-D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones