PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=348343}
4,4 247
ocen
4,4 10 1 247
Filmweb Offline 2006
powrót do forum serialu Filmweb Offline 2006

See dick run:)

ocenił(a) serial na 10

Było bosko.

KYRTAPS

A u mnie wczoraj padało i dzisiaj pada :/ Jutro pewnie też będzie -_-

ocenił(a) serial na 10
Shadowman

Witam, witam! Po kilkudniowej nieobecności melduję się gotowa do spamowania :D

Nunariel

Więc zaczynaj.

ocenił(a) serial na 10
KYRTAPS

Na 25 stronę już czas.......... :)

Beeshop

Pobiłysmy dzisiaj rekord spacerowania! Zaczęłysmy przy porcie we Władysławowie, skończyłysmy...w okolicach Karwi! W międzyczasie wzięłysmy udział w ankiecie miłej studentki, zjadłysmy dwa jabłka, dwie bułki i wypiłysmy butelkę wody:) A teraz...leniuchujemy. Ciekawe, jak to będzie jutro z...mięsniami;)

kotecek_Karoliny

Ja to mam szczęście; znowu "powtórki":) Ale bijemy rekord, no nie?
Buziaki, pozdrawiam:)

kotecek_Karoliny

Bez przesady. Grajmy uczciwuie:P

ocenił(a) serial na 10
KUNIQ

Uczciwość uczciwością, ale mamy już ponad 1200 wpisów :D

Nunariel

Macie jeden odemnie - tak nie na temat.. ale nie do usuniecia..
tego gościa z hooligns to trzeba pobić! :)

GuanaBana

Peace, love and ecstasy!!! :P

ocenił(a) serial na 10
marlon

Moi mili, powiedzmy sobie szczerze: czas mamy dość dobry oraz ilość postów imponującą... ale to nie powód by spoczywać na laurach! Proponuję dla rozgrzania (tzn. rozruszania miało być) towarzystwa jakieś głosowanie, ankietę, na temat FW Offline ofkorz. Czyli teraz czekamy aż ktoś coś zarzuci, my będzemy się wypowiadać i wpisiki same polecą :D

ocenił(a) serial na 10
Nunariel

To może ja zacznę - ankieta na temat: wasz ulubiony użytkownik, który pojawił się na zlocie. Odpowiedź uzasadnij. LOL :D

Beeshop

Cóż za pytanie; z pewnoscią autor pytania; bije wszystkich na głowę w każdej, absolutnie każdej kategorii...

ocenił(a) serial na 10
kotecek_Karoliny

Auto spodziewał się takiej odpowiedzi (:P) i uprzejmie prosi o "wyłączenie" go z ankiety :D

Beeshop

Przecież tam nie było nikogo fajnego :P
A tak w ogóle Beeshopa złego nie było na offline więc na niego nie można głosować ;)
P.S.:W takim tempie to nasze wnuki pobiją ten rekord :/

ocenił(a) serial na 10
Shadowman

Lepiej wnuki niż nikt :D

Beeshop

Podkręćmy troszkę obroty to nie będziemy musieli mieszać w to wnuków...

ocenił(a) serial na 10
KUNIQ

No, wnuki to najpierw trzeba mieć. Mi tam jeszcze do tego daleko, nie wiem, jak Wam :P

Kurcze, ja nie potrafię zagłosować na najfajniejszą osobę zlotu, ponieważ nie byłabym bezstronna. Jak mi ktoś konia ukradł, to już na niego nie zagłosuję, chociaż był fajny... Wiecie, kobiety tak łatwo nie zapominają... O ile w ogóle :D

Nunariel

Koń w życiu kobiety ważna sprawa...

ocenił(a) serial na 10
KUNIQ

Bardzo, kurcze, smieszne! (to "kurcze" to a propos zwierzątek i blokowania wpisów na FW :D)

marlon

Olé!
:-)

TenTamTen

Ole Olek, na prezydenta tylko ty...
hie hie
Żyjecie jeszcze?

KUNIQ

Chyba będę musiał sam pobić ten rekord...

KUNIQ

You have my sword
;)

ocenił(a) serial na 10
TenTamTen

And you have my bow
:D

ocenił(a) serial na 10
Nunariel

AND MY AXE!
:-)

Nunariel

And you have your horse ;)

marlon

Uznaliśmy już temat bicia rekordu za zamknięty???

marlon

Dziennik pokładowy 2006-08-24 godz. 22:35 - zostałem sam, nikt już mnie nie wspiera. Czy to już czas opuścić statek???

ocenił(a) serial na 10
KUNIQ

Podporucznik Nunariel zjawia się na rozkaz gotowa do działalności dywersyjnej po tygodniu leniuchowania w Borach Tucholskich. Jakie są zatem rozkazy od dowództwa Gwiezdnej Floty???

Nunariel

Nie wiem jak wy, ale ja Hunnana próbuję pobić tutaj: http://www.filmweb.pl/blog/entry/348050/ROZMOWY+NIEKONTROLOWANE.html?i=267878&en try=348050&commentsPage=56 [www.filmweb.pl/blog/ent...]

ocenił(a) serial na 10
KYRTAPS

Krasnoludom się nie chce na jesieni nic pisać.
A tu się listopad zrobił - oczywiście.
Potrwa do maja :-(

marlon

Ty mieszkasz w Polsce, ja mieszkam na Kaszëbach.
U Ciebie jest jesień, u mnie jest lato :D
Dzisiaj 24 stopnie w cieniu. Tak, tak Celsjusza :D

ocenił(a) serial na 10
KYRTAPS

I już znowu ciepło.
Słuchajcie, słuchajcie - co powiecie, by jednak nacisnąć na redakcję, by w przyszłym roku zorganizowała ten paintball werzy-użytkownicy?
Ja bym chciał strasznie!
Kto za - niech się wpisuje :-)

ocenił(a) serial na 10
marlon

To zależy po której stronie będzie Marlon :PPPPP

ocenił(a) serial na 10
Beeshop

Ja tam wolę być z Marlonem niż przeciwko niemu, bo do tego czasu Beeshop nie będzie werem i razem będzie w kogo strzelać :]

ocenił(a) serial na 10
Shemek

Oj, czy ja tu widzę już jakieś zalążki ugrupowań paramilitarnych? :D

ocenił(a) serial na 10
Beeshop

No no, pomysł super, choć nie wiem, czy stwarza to zdrową atmosferę :P Zwłaszcza Wy się zastanówcie, bo użytkownicy mają przewagę liczebną i mogliby Was kosić pojedyńczo (coś w stylu "dawajcie wszyscy na Shemka", itd.) :D

ocenił(a) serial na 10
Nunariel

Eeee, tak źle nie będzie... Najpierw werzy sami siebie wykończą :D

ocenił(a) serial na 10
Beeshop

Chyba że tak :P Ale zdajesz sobie sprawę, że odebrallibyście nam wtedy całą przyjemność zabawy??

ocenił(a) serial na 10
Nunariel

A czy to nie o to chodzi? Zapaść między dwoma stronami konfliktu (werzy - userzy) pogłębi się jeszcze bardziej (w tle demoniczny śmiech "ha ha ha") :PP

ocenił(a) serial na 10
marlon

Yyyy.... jest tu ktoś jeszcze?

ocenił(a) serial na 10
ocenił(a) serial na 10
Beeshop

Właśnie widzę :P

ocenił(a) serial na 10
Nunariel

Ja bywam, ale już z rzadka.
Dobre wspomnienia - bezcenne ;-)

marlon

Za wszystko inne możesz zapłacić kartą kredytową ;)

Shadowman

;-)
zastratawiam sie jacy to userzy są http://gfx.filmweb.pl/ph/83/43/348343/81334.1.jpg [gfx.filmweb.pl/ph/83/43...]
;-)

ocenił(a) serial na 10
CYBORG89

A Ty co, Kuka, sprawdzasz każdego z nas (tzn. uczestników zlotu) po kolei? Trzeba było samemu przyjechać i nas w realu zobaczyć :P

ocenił(a) serial na 10
Beeshop

No ja jestem. W sumie cały czas. :) Niestety, koleżanki od Charliego Hun... cośtam przegoniły nas. ;)

ocenił(a) serial na 10
Rednacz_w_stanie_spoczyn

Jak jesteś Marcinie cały czas to czemu Twoja ostatnia wypowiedź jest z 1 sierpnia? :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones