PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789055}

Gdzieś pomiędzy

Somewhere Between
6,9 4 813
ocen
6,9 10 1 4813
Gdzieś pomiędzy
powrót do forum serialu Gdzieś pomiędzy

gra aktorska

ocenił(a) serial na 4

Gra aktorska dno! Paula Patton mogę porównać do Borysa Szyca, kompletne beztalencie! Pomysł fajny, wykonanie dno!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 5
sq8jlm

Cóż rozczarowała mnie gra Paula Patton, niespodziewaniem jak dla mnie to jej najsłabsza rola. Ogólnie serial do przełknięcia , ale to taka masówka :(

ocenił(a) serial na 6
gorbash2013

Co wy z tą Paula Patton?! Przecież ona zagrała tutaj dobrze zobacz sobie jakąś Paris Hilton czy nawet polskie aktorki to wtedy zobaczysz złą gre

ocenił(a) serial na 5
marcin_lendzion

Napisałem, że jej rola w tym filmie jest słaba. Chyba mam prawo do własnej opinii. I nie rozumiem dlaczego mam porównywać jej grę, do innych aktorek. Oceniłem jej grę, w tym filmie.

ocenił(a) serial na 5
sq8jlm

Niestety po tym serialu ocena gry tej aktorki w moich oczach mocno spadła, ostatnie odcinki serialu to wieczna bieganina, spocone włosy, czerwone policzki (nie żałowali różu ;) ) i gra na jednej nucie, zero różnorodności. Ale czego oczekiwać, idealnie wpasowała się w charakter serialu - amerykański serial sensacyjny drugiej kategorii.

ocenił(a) serial na 4
sq8jlm

Masakrycznie zła. Z taką ekspresją, to się grywa w szkolnych teatrzykach.
Przez to też postać jest skrajnie irytująca. a ju myślałam, że mojej niechęci i irytacji do Rity w Dexterze nic nie przebije...

ocenił(a) serial na 7
realkriss

Rita to przy niej damski Al Pacino.

Zgadzam się z założycielem wątku, okropnie słaba gra aktorska głównej bohaterki. To coś, co od razu rzuciło mi się w oczy.

Niby kobieta ładna i atrakcyjna, ale tak sztuczna i nieprzekonująca w tym, co robiła, że irytowała od samego początku do samego końca.

ocenił(a) serial na 3
sq8jlm

100% racji. Mam wrażenie, że patrzę na uposledzona wersję Halle Barry, a wiadomo, że Halle Berry to uposledzona wersja aktorki.

ocenił(a) serial na 7
sq8jlm

Myślę dokładnie to samo

ocenił(a) serial na 4
sq8jlm

nie wiem, czemu akurat ją tu wyróżniacie. W zasadzie większość wiodących ról tu to jakieś nieporozumienie aktorskie, łącznie niestety z rolą dziecka. A już sceny "dramatyczne" z udziałem głównej aktorki i jej dziecka są totalnie nie do strawienia. Najgorsze, że co do zasady sam pomysł serialu nie jest głupi, nawet większość wątków jest całkiem wciągająca, ale przez tę grę i część scen wręcz czuje się zażenowanie. Kompletnie niewykorzystany potencjal

ocenił(a) serial na 4
krystyna_anka_f

aa, oprócz scen między matką, a córką na potrójną Złotą Malinę zasługuje jeszcze scena w windzie- ze dwie główne role męską i żeńską i za scenariusz

krystyna_anka_f

Taki dobry pomysł na serial a tak koncertowo sper.....ny

phaczek

Święta prawda.

sq8jlm

pierwsze co pomyslalam o tym serialu to to samo i jakze sie ciesze ze nie jestem w tym sama,drewno roku

sq8jlm

Już myślałem, że sie uwziąłem na głowną bohaterke ale jednak nie :D

ocenił(a) serial na 2
sq8jlm

Już myślałem ze napisałem komentarz a jednak ktoś ma takie samo zdanie. Pomysł był na prawdę dobry ale jego wykonanie to totalna porażka ;( a szkoda...

sq8jlm

A jakby tę roleta grała Jenifer Lopez to byłoby lepiej? Mi ta aktorka kojarzyła się właśnie z J Lo

sq8jlm

Ten serial jest bardzo, bardzo zły. Jednak zobaczyłem, że to produkcja ABC i to niestety u nich standard. Raptem kilka seriali wyrwało się z tej mielizny, ale reszta to dno.
Tyle mógłbym napisać o tym serialu, ale po prostu twórcy robią z widza idiotę. Córka, która akurat zainteresowała się dokładnie żółtym szalikiem i to w idealnym momencie, jak ta babka pod oknem przechodziła... Takich niemożliwych i ogłupiających scen jest na pęczki w tym serialu. Słaba gra aktorska, brak emocji, napięcia, mierny scenariusz. Totalny brak KLIMATU. Klasa B to mało powiedziane...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones