Gomorra
powrót do forum 4 sezonu

sezon 4

ocenił(a) serial na 9

No i mamy już dwa pierwsze odcinki sezonu 4 i niestety jestem rozczarowany. Co prawda już poprzedni sezon mocno pikował w dół, ale liczyłem, że jednak wszystko wróci na wysoki poziom. Póki co jest nudno, niemrawo, wydawało się, że zacznie się mocno i konkretnie, a tu nagle Gennaro wycofał się na peryferia i jest zjazd, już sam jego wygląd smuci, nie ma tego czegoś, tego zęba, jest strasznie przeciętny i nijaki. Mam nadzieje, że to tylko chwilowe i szybko wróci do swoich dawnych ziomków i metod działania, bo to była największa siła tego serialu, bezkompromisowość, brutalność, akcja. Przez chwilę nawet pomyślałem, że w ogóle zniknie z serialu i dalej pokażą historię siostry i reszty ekipy, a tu mamy jakiś odbój w bok. Oby dalej to się jakoś rozkulało, puszczają po 2 odcinki na tydzień, zobaczymy czy będzie na co czekać, na razie tylko 5/10.

ocenił(a) serial na 9
sobanek

przecież to jest zapowiedź filmu... kto tu jest dzbanem? a na HBO nie było tej sceny.

ocenił(a) serial na 9
thccc

Postacie może nie są aż tak charyzmatyczne i mocne ale serial daje radę i nie ma patyczkowania,śmierć jak nadchodzi to nagle i brutalnie rozprawiając się z kolejnymi postaciami,ja czekam na 5-ty sezon z niecierpliwością choć lubię ten serial bardzo to na piątym powinni skończyć,no chyba,że scenariusz byłby mega a to trudna sztuka by utrzymać ten poziom wysoki nadal....

ocenił(a) serial na 8
legos

Mi sie podobało, że Genarro chciał zacząć legalnie działać to dodaje realizmu w Ojcu Chrzestnym Corleone też chcieli legalnie zacząć działać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones