PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476848}

Gra o tron

Game of Thrones
8,8 381 232
oceny
8,8 10 1 381232
7,3 26
ocen krytyków
Gra o tron
powrót do forum serialu Gra o tron

Mur pewnie umrze,tron też. W sumie...zima nadejdzie, gdy zacznę jej kibicować - też umrze.

ocenił(a) serial na 8
Die_by_the_Sword

A to czemu?

ocenił(a) serial na 10
Nnorm

dyskonfus czuje w twej wypowiedzi, malo jestholendry taktownej aby udzielic prawej odpowiedzi w konsensusie do orzeczenia nijakiego ktore ja pochlania jak z czelusci chmur czaisz? ziom

ocenił(a) serial na 8
Die_by_the_Sword

Nie, jakoś nie czaję. Idź trollować gdzie indziej.

użytkownik usunięty
Nnorm

"honor zaślepił go i poprowadził na pieniek"

Co za bzdury, przecież specjalnie dali rozmowę Jona z Aemonem, w której maester pyta co zrobiłby Nad gdyby musiał wybierać pomiędzy tym co honorowe, a życiem tych, których kocha. Nie wspominając o tym co wyprawiał wcześniej czyli zignorowanie królewskiego rozkazu i doprowadzenie tym do wojny, powiadomienie zdrajczyni korony i pozwolenie uciec jej przed wymiarem królewskiej sprawiedliwości. GDZIE W TYM HONOR? To nie honor tylko głupota i egoizm.

"Sansa to grzeczna i ułożona dziewczyna, ale głupia i naiwna"
Zgadzam się tylko z tym, że głupia, bo to jedna z najgłupszych postaci, ale grzeczna i ułożona? To tylko pozornie. Sansa to chamska, patrząca na ludzi z góry paniusia. Ona jest typowym Tullym, dlatego nie miała takich dobrych relacji z Jonem, bo to tylko bękart, którymi Tullyowie gardzą. Nienawidziła też swojej siostry. Są dwie sceny w 1 tomie jak najpierw mówi Aryi, że nienawidzi jazdy konnej, a kilka scen później jak Joffrey proponuje jej przejażdżkę mówi "och, kocham jazdę konną". To taka typowa paniusia, która chce być królową, na początku zanim Joffrey ją utemperował była strasznie irytująca.

"Później jednak staje się okrutna i żądna krwi, co w sumie nie dziwi."
Tak można powiedzieć o wielu postaciach, nawet o takim potworze jak Cersei, ale to nikogo nie usprawiedliwia. To co robi Arya nie da się usprawiedliwić trudnym dzieciństwem (chodzi mi między innymi o zabicie brata z Nocnej straży, do czego nie miała nawet prawa, i nie można nazwać tego zemstą). W dodatku jest straszną hipokrytką, ma na swojej liście ludzi, którzy zabijając wykonywali jedynie rozkaz króla/królowej (Ogar, Meryn, a zwłaszcza Illyn Payne). A sama jako człowiek bez twarzy będzie zabijać na rozkaz wskazane osoby. Które też mają rodziny więc według rozumowania Aryi powinni dokonać zemsty zabijając ją.

"Ludzie polubili Starków, bo od początku dostają po dupie"
Ludzie polubili Starków, bo na początku są przedstawieni jako ci dobrzy, obok złych Lannisterów. Później jednak Starkowie okazują się wcale nie lepsi od swoich wrogów z Południa, ale ludzie nie potrafią już spojrzeć obiektywnie.

Przez to stają sie hipokrytami broniąc swoje ulubione postacie, np. fani Starków i Stannisa, których jest bardzo dużo i którzy np. bronią Neda, że owszem, zdradził Roberta i chciał pozwolić wrogowi uciec, ale zrobił to, by ocalić niewinne dzieci Cersei, jednocześnie kibicując Stannisowi, który chce ich wszystkich zabić.

ocenił(a) serial na 10
lechatnoir27

to wszystko brednie

ocenił(a) serial na 8

co chcesz od Ramsaya, best badass ever!!!

użytkownik usunięty
mallutka

Bękart nie jest nawet w połowie takim badassem jak jego ojciec.

ocenił(a) serial na 8

młody jest, jeszcze się wyrobi :-D

ocenił(a) serial na 10
mallutka

tu cos nie gra racja twa nie jest

acidghost

oby śmierć karła, nieznoszę typa!

ocenił(a) serial na 9
camakal

Że tak skomentuję Twoją wypowiedź: http://media.tumblr.com/tumblr_m2x9n9WOlV1r5x09i.gif

A poważnie: chciałabym, żeby zginęła Danka, ale wiem, że to się nie stanie. Jeżeli już zginie, to na sam koniec . Słyszałam, że śmierć ma być wyjątkowo szokującą i tyczyć się postaci, która była obecna od początku, więc czas pisać petycję, żeby to nie był Tyrion, a jak nie to... Panie Martin: http://media.tumblr.com/tumblr_m2x9n9WOlV1r5x09i.gif

Darkness95

oby to był karzeł, żeby cierpiał

ocenił(a) serial na 10
camakal

MORDA ŚMIECIU

TyrionLanister

oby karzeł zdechł

ocenił(a) serial na 10
TyrionLanister

pospólstwo nie przejmój sie mordo

ocenił(a) serial na 10
Darkness95

hamstwo

ocenił(a) serial na 10
camakal

wiesz roznie bywa

acidghost

Po śmierci Dany fani by go pokochali ,a nie się na niego wściekli , więc obstawiam ,że na początku Wichrów Zimy będą wydarzenie z ostatnich 2 odcinków 5 sezonu czyli Shireen , Selyse , Bitwa o Winterfell i wreszcie Stannis ... o tym pewnie mówił Martin.

ocenił(a) serial na 7
acidghost

Znaczy się zgnoi Stannisa i spali Shireenn

ocenił(a) serial na 8
acidghost

pewnie chodzi o Staśka

ocenił(a) serial na 9
acidghost

Ja bym osobiście wściekła nie była.

ocenił(a) serial na 10
raschel97

to dziwne

ocenił(a) serial na 10
acidghost

byc moze nie albo i tak o to jest pytaniem pytanie jednowite czyz nie?

mooothaaafuckaaa

Jest wiele nastoletnich fanek Zmierzchu które kibicują Dany , a ona tak na złość całej reszcie żyje , więc obstawiam ,że wszyscy umrą z wyjątkiem Dany - Martin zrobi to żeby wkurzyć 90% widzów i dać radochę fanką Bibera które loffciają Danke.

ocenił(a) serial na 10
Daragox

co Ty masz z tym bieberem zmierzchem i innym scierwem dla pedryli? ;o ja np. bardzo lubię Dany i jej kibicuję, a raczej daleko mi do fanu tego typu popłuczyn :) Uważam Dankę za ciekawą, nietuzinkową postać, która nadal się rozwija - a za decyzje typu krzyżowanie panów w mereen ją ubóstwiam. Ciekaw jestem jak potoczy się jej wątek, który z resztą bardzo lubię za sporą dozę elementów fantastycznych (wątek Khala Drogo, jego śmierci oraz ich nienarodzonego dziecka, genialne akcje z magami w 2 sezonie, świetne smoki) w dodatku bardzo dobry wątek Nieskalanych i Szary Robak, którego również zdążyłem polubić.

Rozumiem, że można jakiegoś wątku nie lubić, ale bez przesady z tym szufladkowaniem ludzi z powodu ich gustu bo trochę chyba podkolorowałeś sobie rzeczywistość ;))

użytkownik usunięty
prowned

Ale taka jest smutna prawda,że jak jest internetowa batalia Stannis vs Dany bądź nawet Joffrey vs Dany to jej fani zachowują się jak upośledzeni umysłowo fani Toy Story

ocenił(a) serial na 10

albo i nie

użytkownik usunięty
Die_by_the_Sword

A ty wyjdź, bo jesteś głupi

ocenił(a) serial na 10

osobliwe wieści tu prawisz bakowachaczu

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10

to twa jaźń nie pozwala ci tego zrobić

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10

morda

użytkownik usunięty
Die_by_the_Sword

Umyj się, bękarcie.

ocenił(a) serial na 10

szczym ryj

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10

masz kompleksy hehehe

użytkownik usunięty
Die_by_the_Sword

Umyj się, bękarcie.

ocenił(a) serial na 10

hehe mordo

użytkownik usunięty
Die_by_the_Sword

Umyj się, bękarcie.

ocenił(a) serial na 10

haha morda

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
prowned

albo osiem hamstwo rozgarniacz

ocenił(a) serial na 8
mooothaaafuckaaa

Zima na pewno umrze – zawsze umiera, bo po niej przychodzi wiosna:)
Wybierałeś sobie kiepskich bohaterów do kibicowania:) Może więc czas to zmienić i przerzucić się na tych, którzy żyją i wygrywają? Ja od początku kibicuję Lannisterom oraz Dany i na razie musiałam opłakać tylko Tywina, który zresztą zasłużył na swój los, bo potraktował Tyriona okropnie. Oko mi się jeszcze zaszkliło przy Shireen, ale ostatecznie takie jest życie: wszyscy muszą umrzeć:)

ocenił(a) serial na 7
lechatnoir27

plus Joffrey, Myrcella... a wkrótce następni, hehe ;)

ocenił(a) serial na 10
SiIverin

albo i tak albo i nie ale raczej tak chodz bardziej nie

ocenił(a) serial na 10
lechatnoir27

no chyba nie

mooothaaafuckaaa

Trzeba bylo czytać ksiazki jak serialu w planach nie bylo, to by sie wiedzialo kto kopnie w kalendarz ;)

ocenił(a) serial na 7
Woops_Piwko

Błehuehuehuehue teraz serialowi będą książkowym spoilerować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones