PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36515}

Gruby

6,9 1 223
oceny
6,9 10 1 1223
Gruby
powrót do forum serialu Gruby

Pamiętam jak ciągle "gruby" bił się z własnym łakomstwem...czy jeść pierogi czy nie jeść...Jak jadł te pierogi to ja zaraz prosiłem babcię aby mi tez zrobiła i również się opychałem. Serial bardzo fajny. Wywarł na mnie jako na dziecku pozytywne emocje. Po nim zawsze biegłem na ruiny katery i łaziłem po gruzach. Wchodziłem do korytarzy zburzonego zamku. Znajdowałem różne drobiazgi jeszcze z wojny. A ile strachu się najadłem.hihihi Ale zawsze wracałem. Teraz wszytko odbudowane błyszczy i nawet czaszki nie znajdziesz ;-)))) A muzykę z tego serialu przegrałem sobie z płyty i słucham w telefonie komórkowym. A propagandę PRL ? ....mam w d......bo "gruby " to był fajny normalny chłopak a nie jak dziś co drugi nastolatek to naćpany bandzior i złodziej. Nie mówiąc, że ma zryty i pusty łeb.

ktosik63

Gruby był niejako Aleksandrem Minkowskim - autorem książki i scenariusza

ocenił(a) serial na 8
ktosik63

Którą katedrę masz namyśli? Ciekawe to?

Winnetou28

w Szczecinie i zamek Książąt Pomorskich

ocenił(a) serial na 8
ktosik63

Dzięki.

ktosik63

Uuu to kiedy to było? A na Quistorpa chodziliscie ?

LukasCVGL

a co to? bo nie kojarzę

ktosik63

Wieża Quistorpa,zameczek, w Lasku Arkonskim.

LukasCVGL

No tak..tylko napisałeś oryg. nazwę. A wiesz,ze ja tam nigdy nie byłam. Kurcze muszę się wybrać. I chyba nawet w ten weekend. Pozdrawiam ziomka.

LukasCVGL

Ano tak. Napisałeś oryginalna nazwę i nie skojarzyłam. A wiesz,że ja tam nigdy nie byłam. I się tam wybiorę i to może nawet w ten weekend. Pozdrawiam ziomka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones