PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36515}

Gruby

6,9 1 223
oceny
6,9 10 1 1223
Gruby
powrót do forum serialu Gruby

Serial bardzo nam się podobał. Myślę o dzieciach lat 70 ubiegłego wieku. Życie codzienne głównych bohaterów plus troszkę sensacji. Literatura dziecęca tamtych czasów musiała zawierać wątek pomocy dzieci milicji czyli stróżom prawa prlowskiego. Pisał tak nawet Niziurski. Ale nam dzieciom które przecież wtedy były mądre to nie przeszkadzało. Wyławialiśmy tłuste oczka czyli przygodę,zabawę,przyjaźń i naukę. Uczmy tak dziś nasze pociechy serwując im te wspaniałe filmy i książki!

Winnetou28

"Literatura dziecęca tamtych czasów musiała zawierać wątek pomocy dzieci milicji czyli stróżom prawa prlowskiego."

A dziś musi zawierać wątki genderyzmu, ekologizmu, holokaustyzmu i multikulturalizmu. Zamiast stróżów prawa peerelowskiego, jest policja myśli NWO.

ocenił(a) serial na 8
miotacz plomieni

Przyznam się że z obecną literaturą młodzieżową jestem trochę na bakier. Ale jeżeli jest tak jak piszesz, to włos mi się jeży ze strachu. Dorośli zatem muszą zastosować coś w rodzaju cenzury prewencyjnej. Czy będą na tyle przezorni, czy też wdrożą "róbta co chceta"?

ocenił(a) serial na 8
miotacz plomieni

"Ekoligizmu ,holokastyzmu ,mulikulturalizm.Ha,ha,ha!Dziecko, gdzie ty takie wyrazy znalazłeś?W życiu, to chyba przeczytałeś ze dwie książki:O "Rzołnieszach wyklentych" i o "Kariesze wilkiego polaka ze Fadowic,ktury świntym soztał" Jeśli nie potrafisz poprawnie napisać prostego tekstu,to udzielaj się gdzie indziej.Na przykład w kółku parafialnym przy polerowani przenośnego kropidła księdza "dobrodzieja" Zyskasz szacunek parafian i "zbawienie wieczne".

Resfilm

Chamska i totalnie na wyrost wypowiedź.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones