PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672199}

Henneko: Hentai Prince and the Stony Cat

Hentai Ōji to Warawanai Neko.
6,8 404
oceny
6,8 10 1 404
Hentai Ōji to Warawanai Neko.
powrót do forum serialu Hentai Ōji to Warawanai Neko.

Odcinek 12

ocenił(a) serial na 9

Co uważacie o odcinku 12? Według mnie zakończył się jak powinien. Nasi ukochani się pocałowali, są razem a
Yokodera nadal jest "beznadziejnym zboczeńcem". Jak zwykle, J.C. Staff prawie nigdy nie robi sezonu drugiego, ale
mam nadzieję że tu zrobi wyjątek jak i w Sakurasou no Pet na Kanojo. Anime bardzo, bardzo mi się spodobało!

NikczemnyPL

Ja także z chęcią obejrzałabym drugi sezon z tej serii. Tym bardziej po słowach Yokodery, który pod koniec odcinka komentuje brak własnych wspomnień i brak emocji Tsukiko jako poważany problem do ogarnięcia na przyszłość. Anime jako całość było przyjemne i z odcinka na odcinek coraz ciekawsze, a nie na odwrót jak to się dzieje w większości serii 12 odcinkowych. Jestem zadowolona z zakończenia i nie wyobrażam sobie, że mogłoby być inne ^^

ocenił(a) serial na 10
NikczemnyPL

Nie wiem jak to wygląda w przypadku innych ich anime, ale to aż prosi się o kontynuację.

ocenił(a) serial na 8
NikczemnyPL

"...nigdy nie robi sezonu drugiego, ale mam nadzieję że tu zrobi wyjątek jak i w Sakurasou no Pet na Kanojo"
Eee... czyli że będzie drugi sezon Sakurasou?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones