PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=448907}
5,5 2 734
oceny
5,5 10 1 2734
Hotel pod żyrafą i nosorożcem
powrót do forum serialu Hotel pod żyrafą i nosorożcem

przyjemne oderwanie od szarej rzeczywistosci, bardzo dobra gra aktorska. mała Kalina Janusiak grajaca Zuzie jest genialna:):)

ocenił(a) serial na 10
ania_krys

fajna ale zdaje mi się że jej podłożyli głos... Pieczka genialny ;D i ten przystojniak Janek mmmmm...

ocenił(a) serial na 8
ania_krys

To taki miły, ciepły i ujmujący serial. I jeszcze dobrze zrobiony, bez żadnych moralizatorskich kitów. Tylko idiotom może się nie podobać :)

Daguchna

Słuchaj nie oceniej ludzi tak pochopnie dobrze? Np. mnie się nie podoba ten serial. I co? Jestem idiotką? Ty tak uważasz choć mnie nie znasz, ale inni którzy mnie znają tak nie uważają. A oni mnie znają i ich zdanie bardziej się liczy nie? Co ty sobie uważasz? Że możesz mnie oceniać? KRETYNKA!

ocenił(a) serial na 8
__Cleo Sertortii13

Mwahahaha. Nie gorączkuj się, dziewczynko. Wyłącz komputer, wyjdź z domu, do ludzi, do tych twoich znajomych, o ile nie bujasz, pooddychaj świeżym powietrzem...
A co do kretynki... kto się przezywa, sam się tak nazywa, słoneczko. I nie mów, że to ja zaczęłam, bo nie nazwałam cię personalnie :D

ocenił(a) serial na 1
ania_krys

Jeżeli to nie jest prowokacja, to mówiąc o dobrej grze aktorskie i genialnej Zuzannie można by rzec że nie do końca nasze postrzeganie 'genialnej' i 'dobrej' się ze sobą zgadza.

Paproszek

Haha - dokładnie. Właśnie oglądam ten serial i ta mała Kalina to chyba najgorzej grające dziecko jakie widziałem. A widziałem naprawdę wiele. Tragedia to mało powiedziane.

boolion

Bracia jestem z wami. Serial to prawdziwy gniot.

ocenił(a) serial na 1
Dodo45

Serial dla ludzi z obniżonym ilorazem inteligencji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones