PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785077}
4,6 4 545
ocen
4,6 10 1 4545
Inhumans
powrót do forum serialu Inhumans

w prawdzie byl juz ten temat ale byl na forum filmu Inhumans, a teraz mamy serial wiec post zostal usuniety wraz z cala strona dotyczaca filmu wiec podam te wazniejsze informacje jeszcze raz, a jesli ktos ma cos nowego nie smialo pisze ;)

użytkownik usunięty
keteek

Cześć :-) Chciałbym wykorzystać Twoją wiedzę i o coś Cię spytać. Właśnie oglądnąłem pilot tego serialu i zastanawiam się, czy pomysł "królestwa inhumans na Księżycu" został zaczerpnięty z komiksów, czy może jest to autorski pomysł scenarzystów tego serialu?

Po pilocie (dwóch pierwszych odcinkach) muszę napisać, że serial wygląda średnio. Nie potrafię tego sprecyzować, ale czegoś mu brakuje...

ocenił(a) serial na 6

Z komiksow. ;) Attilan zmienialo miejsca pobytu w komiksach (bylo w gorach, pozniej fruwalo nad jakims duzym miastem) ale najdluzej znajdowalo sie na Ksiezycu.

użytkownik usunięty
keteek

Dzięki za odpowiedź :-)

ocenił(a) serial na 3

W sumie mam podobne wrażenia po tych dwóch pierwszych odcinkach. Nie jest źle. Jest po prostu średnio. Więcej w mojej recenzji:
https://www.youtube.com/watch?v=ZTdJzDEb0Yk

użytkownik usunięty
czlowiekfrank

Masz zaskakująco męski głos jak na płeć, którą zadeklarowałaś na FW ;-)

Dziękuję za odpowiedź. Ja też będę oglądał dalej, chociaż nie nastawiam się na nic specjalnego.

ocenił(a) serial na 3

Ee, ale ja jestem facetem. Gdzie zadeklarowałem, że jestem kobietą? :P

użytkownik usunięty
czlowiekfrank

Ooops! Sotrry, taki zapatrzony jestem w użytkowniczkę Keteek, że nie zwróciłem nawet uwagi, że drugą odpowiedź do mojego komentarza dodał inny użytkownik :-)

ocenił(a) serial na 3

No w sumie to fakt, sam podziwiam ją za jeszcze większą wiedzę w Marvelu ode mnie ;)

użytkownik usunięty
czlowiekfrank

Mnie też zaskakuje szczegółowość Jej wiedzy, która ewidentnie wynika z zamiłowania. Na pasji zawsze można polegać ;-)

ocenił(a) serial na 3

Więc wybaczone ;)

użytkownik usunięty
czlowiekfrank

Dzięki za brak spiny ;-)

ocenił(a) serial na 3

Spoko ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones