Jeszcze nigdy...
powrót do forum 1 sezonu

Jest to naprawdę świetny serial ze sporą dawką fajnego subtelnego humoru i choć początkowo miałem wątpliwości, czy narracja Johna Mcenroe (tak, nieco dziwny pomysł) nie okaże się chybiona, to bardzo szybko można się do niej przyzwyczaić i przede wszystkim wchodzi w dobrych momentach. I co najważniejsze, są tu naprawdę bardzo fajne wszystkie postacie: i dającą się szybko polubić główna bohaterka, i jej matka (super rola, nasuwająca mi na myśl Ashley Judd), kuzynka Kamala, koleżanki (szczególnie Fabiola, mogąca spokojnie zagrać młodszą siostrę Nathalie Emmanuel :), koledzy, Paxton, no każda postać naprawdę dobrze zagrana.
I ten serial to nie tylko humor. Pod jego warstwą kryją się różne mniejsze większe problemy, mniej lub bardziej typowe dla nastolatków, czy też związane z relacjami rodzinnymi. Ta mieszanka tego wszystkiego sprawdziła się tu znakomicie, tworząc przyjemny klimat i podczas oglądania dostarcza wielu emocji.

Za jednym razem obejrzałem wszystkie odcinki i już nie mogę się doczekać kolejnego sezonu :) a nie wyobrażam sobie, aby nie powstał!

p.s. lecą przynajmniej dwie fajne piosenki:
Cannons "Fire for you"
Kids at midnight "Boys like you"
...gdyby kogoś interesowały tytuły
No a serial po prostu gorąco polecam :)

użytkownik usunięty
yuflov

zgadzam się ! śmiałam się wielokrotnie <3 W końcu jakiś wyluzowany, zabawny serial na netflix, będę czekać z niecierpliwością na 2 sezon.

Wiadomo coś o kolejnym sezonie? Jakis termin?

użytkownik usunięty
marhefka22

na razie nic :/ ale tak sie skonczyl, ze pewnie sie 2 sezonu doczekamy ;)

Można się było spodziewać, że Devi w końcu się cmoknie z Benem, ale dlaczego po tym, jak wcześniej z Paxton? why, Devi.... :( Paxton może nie jest ideałem, ale okazał się być naprawdę spoko gościem i cały czas trzymałem za tym, aby w końcu doszło do czegoś między nimi. A ta scena z 8 odcinka, gdy ją odwoził, super muza, za oknami nocny klimat miasta, wymieniali się spojrzenia, na końcu wreszcie się pocałowali, to jedna z najlepszych scen, moja ukochana z tego serialu :)
A tak w ogóle po obejrzeniu go, jak na drugi dzień szukałem coś innego obejrzeć, to wszystko wydawało się już jakieś takie mało ciekawe w porównaniu do tego serialu i mówiąc melodramatycznie, co tu teraz począć ze sobą :(
Znasz może jakiś serial, który by dorównał temu? i najlepiej, żeby był bardzo podobny :)

ocenił(a) serial na 7
calebnichols

Mnie ten serial kojarzy się bardzo z obiema częściami filmu Nerflixa "Do wszystkich chłopców których..."

ocenił(a) serial na 8
Renatta08

nie tylko Tobie :)

Renatta08

Może trochę, szczególnie ta pierwsza bardzo dobra część, gdyż druga wg mnie już mniej udana.
Ale to i tak nie to samo... :(

calebnichols

Polecam "On My Block", Ma 3 sezony ale też wciąga. Dzieciaki mają fajne przychody :)

Patt144

Dzięki, Patti. Zacząłem go oglądać i masz rację, że wciąga :)

ocenił(a) serial na 9
marhefka22

Ma być w połowie 2021

yuflov

Serial bardzo dobry!

ocenił(a) serial na 10
yuflov

Świetny serial.
Niestety po raz kolejny Netflix popisał się z lektorem . Czy naprawdę jesteśmy klientami gorszej kategorii ?
Niemcy potrafili stworzyć dubbing, Polacy ? lektor "iwona" a może i jeszcze gorzej, tłumaczenie? połowa tekstu nie wypowiedziana .....

jamarkus

Ponownie obejrzałem cały serial i jak dla mnie lektor jak najbardziej w porządku, jak chodzi o jego jakość oraz to ile tekstu przetłumaczył i jak ciekawie.
Bo owszem, nie tłumaczył wiernie i część kwestii upraszczał, ale w tym przypadku nie było to wadą, bo fajnie tłumaczył :) Zresztą, nie jest to rzadkością, że tak się dzieje, szczególnie gdy postacie dużo i naraz mówią, a tu jeszcze dodatkowo narrator. Poza tym część scen oglądałem w oryginale, trochę dla porównania i wydaje mi się, że lektor nawet w niektórych scenach sprawił, że było śmieszniej :)

ocenił(a) serial na 9
yuflov

Chociaż to teen drama a ja już jestem dorosłą, to uwielbiam ten serial i czekam na kolejny sezon

Sylijot_1983

Mam tak samo jak Ty :D Kocham ten serial i dzięki niemu czuję się znów, jakbym miała o te 10 lat mniej ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones