PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10039680}

Kim jest Erin Carter?

Who Is Erin Carter?
6,1 2 732
oceny
6,1 10 1 2732
Kim jest Erin Carter
powrót do forum serialu Kim jest Erin Carter?

Absurd goni absurd

ocenił(a) serial na 5

Ja rozumiem, ze to niebyt ambitny serial do snu, ale ilość absurdów na odcinek zwala z nóg.

barsliw

Oj, tak :) Aż trudno byłoby wymienić wszystko. Zacznijmy może od tego, że wszyscy tam mówili po angielsku.

aleksamaz

Jacy wszyscy? Po angielsku mówią nauczyciele oraz uczniowie i ich rodzice w szkole, która jest ewidentnie szkołą brytyjską w Barcelonie. Po angielsku mówią też Hiszpanie/Katalończycy do głównej bohaterki, jeśli wiedzą, że jest Brytyjką i potrafią mówić po angielsku. Reszta (sprzedawcy w rozmaitych sklepach, koleżaneczki Penelope na babskim spotkaniu, gangsterzy itp.) mówi po katalońsku.

ocenił(a) serial na 10
barsliw

Typowy Polaczek czep się lepiej tandetny od Marvela tam się można przyczepić dopiero

ocenił(a) serial na 2
Misiu0015

Misiu , Marvel to bajka a to niby sensacja. Tylko że sensacja dla totalnych gluptasów.

piotr_miroch

Wierzysz, że zrozumie? Dał 10 :)

Misiu0015

Różnica jest zasadnicza - Marvel nie udaje poważnego filmu.

ocenił(a) serial na 7
barsliw

Tobie to chyba jak w tej piosence w życiu Ci nie wyszło ....

ocenił(a) serial na 3
barsliw

no niestety, dawno tak bzdurnej produkcji nie ogladalem.

barsliw

właśnie oglądam odc. 3 - rozwalił mnie...Erin, wiedząc że jej samej i jej bliskim może grozić niebezpieczeństwo, zostawia Harper na basenie samą, pod opieką nie lubiącej ani jej, ani Harp sąsiadki i odjeżdża sobie samochodem, szukając Valerii...no która normalna kochająca swoją córkę kobieta zostawia swoje dziecko w takiej sytuacji...ale generalnie, mimo tych absurdów dobrze ogląda mi się ten film...trzeba po prostu na te wpadki patrzeć z przymrużeniem oka ;-)

bogusiag2

odcinek 4....kradzież pluszaka...padłam.... :-) ;-)

bogusiag2

Pytanie gdzie zostawic dziecko w takiej sytuacji z drugiej strony.. raczej nie u nianki ani u kolegi gluniarza bo niby dlaczego? Niestety Erin chciala caly czas zeby to sie konczylo a watek rozkrecal sie od nowa. Kobieta nie ma specjalnie przyjaciol jedynie meza i kolege z policji.

barsliw

Na dodatek zbyt podobne do Ginny & Georgii moim zdaniem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones