PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=145061}

Klub Winx

Winx Club
6,2 3 558
ocen
6,2 10 1 3558
Klub Winx
powrót do forum serialu Klub Winx

Pamiętam jak oglądałam to za dzieciaka - super serial. A teraz? Co prawda już tego nie oglądam, ale jakiś czas temu tknęło mnie by o tym poczytać i obejrzałam sobie po kilka odcinków z każdej serii. Okropne jest to, że postacie, które kiedyś przyciągały wizualnie teraz są takie świecąco-kolorowe, mają oczy na pół twarzy i włosy do kolan. A najlepsze jest to, że planują jeszcze 10 sezonów tego (ponad).
W sezonie 1-3 które kiedyś ogromnie uwielbiałam wróżki miały jedną transformacje natomiast teraz jest coś takiego jak [cyt.] Believix / Sophix /Lovix / Harmonix / Sirenix / Bloomix / Mythix
I tylko czekać aż wymyślą kolejne.
To sie już dawno powinno skończyć a wątpię żeby dzieciaki, które teraz to oglądały znały dawne odcinki.

I kolejno: polski dubbing. Porażka. Kiedyś magda krylik dubbingowała Bloom i było super, pasował jej ten głos, a teraz zamienili ją na laylę. Fatalnie.
Nawet czołówki przestali tłumaczyć.

No to się wyżaliłam, reasumując winx to już nie jest to co było, jest źle a będzie jeszcze gorzej.

ocenił(a) serial na 10
daotch

Jeszcze 10?Bez przesady... Prędzej 10 w sumie

daotch

O tak, kiedyś uwielbiałam ten serial, teraz aż przykro patrzeć. Przesadzili z tymi transformacjami, buk jeden wie co jeszcze wymyślą. O grafice już nawet nie wspominam - okropna, postacie wyglądają jak karykatury siebie z przeszłości.

ocenił(a) serial na 10
daotch

W 8 serii wróciły do Enchantixu, więc myślę że jednak jest nadzieja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones