PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006625}
4,5 8 130
ocen
4,5 10 1 8130
4,7 6
ocen krytyków
Krakowskie potwory
powrót do forum serialu Krakowskie potwory

Scena w chlewni żywcem wyjęta z "OA".

ocenił(a) serial na 6
Nina_1986

Zastanawialam się czy ktoś zwróci na to uwagę!

ocenił(a) serial na 3
Nina_1986

To samy pomyślałem kiedy to zobaczyłem. Tylko, że "ruchy" które wykonywali aktorzy nie były ani trochę tak zsynchronizowane/dopracowane jak w OA. Szkoda, że OA anulowali ;_;

RedHairOne

Też ubolewam nad tym...

ocenił(a) serial na 7
RedHairOne

Może rytuał z OA był inspirowany słowiańską mitologią? Bo podobieństwo tych scen było naprawdę uderzające, więc trochę nie chce mi się wierzyć, że twórcy polskiego serialu pozwoliliby sobie na aż tak daleko idącą inspirację inną produkcją
(i łączę się w bólu co do skasowania OA, nie do wiary, że zrezygnowali z czegoś tak dobrego - podobno scenariusz był rozpisany na 5 czy 6 sezonów - a tymczasem kompletne przeciętniaki dostają kolejne sezony...).

ocenił(a) serial na 1
Nina_1986

To samo pomyślałem. Zresztą takich "pożyczek" jest więcej w serialu, nie tylko z "OA". Swoją drogą z "OA" bez porównania, gdzie to wszystko miało sens, budziło jakieś emocje, zachęcało do oglądania. Tu z d%&* wzięte.

ocenił(a) serial na 1
Nina_1986

Też mi się strasznie kojarzyło z OA, aż nie mogłem uwierzyć, że zrobili coś takiego. Jeszcze trochę scena z basenem mi się że Stranger Things skojarzyła. Serial masakra, w zasadzie nie wiem, o co w nim chodziło, sceny jakby w ogóle nie były ze sobą powiazane. Robią jakieś rzeczy, które nie mają wpływu na fabułę. Miałem wrażenie że niektóre sceny w ogóle nie przemyślane i odegrane bardzo słabo.

ocenił(a) serial na 3
Nina_1986

no, tez mnie to walnelo po glowie jak sztacheta od plota

ocenił(a) serial na 5
Nina_1986

I jedna przebitka z rusałkami tańczącymi w klubie jak scena z Czarnego Łabędzia.

ocenił(a) serial na 3
Nina_1986

Oczy narysowane na dłoniach i przykładane do oczu to ordynarna zrzynka z Labiryntu Fauna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones