PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006625}
4,5 8 130
ocen
4,5 10 1 8130
4,7 6
ocen krytyków
Krakowskie potwory
powrót do forum serialu Krakowskie potwory

Mam duży próg tolerancji dla sztuczności i egzaltacji, ale to co się dzieje w tym serialu... Dawno nie czułem podobnego zażenowania oglądając jakiś film lub serial.

ocenił(a) serial na 3
Piotr_Kostav

Dokładnie to samo czułam-cringe.
Ten serial jest po prostu niesamowicie pretensjonalny. Dialogi są lepsze nawet w Na wspólnej (jak ktoś nie wierzy polecam sprawdzić i porównać;) Do tego śmieszą mnie komentarze o rzekomo dobrym aktorstwie - tak drewnianej obsady to ze świecą szukać, wszyscy są niesamowicie sztywni (od biedy jeszcze Lucky ujdzie), Chyra to chyba sam jechał na ketaminie cały sezon....Po prostu miałam ciarki zenady oglądając jak te drewniaki z kamienną twarzą wygłaszają debilne kwestie typu: nasi przodkowie wierzyli w potęgę liczby 3/to miejsce o bardzo silnej mocy i tym podobne bzdury. Trudno mi uwierzyć, ze akurat tacy aktorzy wygrali casting, bo naprawdę bolą zęby patrząc jak są nienaturalni.
Potwory to jakaś żenada, fabuła się kupy nie trzyma i nic z niej nie wynika...na koniec jak pojawił się ten pseudo rycerz z swoim 'ostrzeżeniem' to już otwarcie parsknęłam.
Do tego ordynarne zrzynki z innych filmów np Labiryntu Fauna.
Pomysł jest super i to mógłby być naprawdę super serial...dziwię się ze Bela chciała brać w tym udział.

ocenił(a) serial na 8
Soowka_Ninja

Te panie nie-zenada. Wracaj do oglądania rolnik szuka żony

ocenił(a) serial na 8
Soowka_Ninja

O litości, jak mnie denerwują takie durne komentarze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Z jednej strony gadanie że super że powstaje serial tego typu a z drugiej dojeżdżanie twórców i obsady za to jak ten serial wygląda.
Chcecie żeby powstawały lepsze seriale tego typu? To przestańcie marudzić i biadolić. Piszesz że serial leży pod względem aktorskim. A niby w którym momencie? Wydaje Ci się ze mówią tego typu kwestie nienaturalnie bo nie jesteś przyzwyczajony żeby w Polskich serialach czy filmach coś takiego miało miejsce. Swoje krytykujecie a podejrzewam że gdyby to był serial amerykański to byłyby zachwyty.
Jak dla mnie serial jest dobry. Ma fajne efekty specjalne i dobrze przygotowany aktorsko. Jedynie co to główna bohaterka strasznie mnie irytowała. Jeśli chodzi o inne sprawy to niestety faktycznie jeśli chodzi o reżyserie i scenariusz to serial nie zachwyca. Mam nadzieję ze jeśli powstanie drugi sezon to twórcy lepiej się zastanowią co w nim umieścić.

spencer42

We wszystkich krajach w których jest puszczany, oglądalność spada z każdym kolejnym odcinkiem , nawet na Mauritiusie https://flixpatrol.com/title/krakowskie-potwory/

ocenił(a) serial na 8
Amfios

Ja nie twierdzę że w innych krajach ten serial ma lepsze opinie bo tak jak napisałem wcześniej, pod względem scenariusza i reżyserii niestety ten serial traci mocno na wartości ale... pod innymi względami uważam że serial ma się bardzo dobrze.

spencer42

Turystów z zagranicy raczej nie zachęci do odwiedzenia Krakowa . Już Scott lepiej pokazał Florencję w "Hannibalu". Realizatorzy serialu szczęśliwie Wieliczki nie mogli zepsuć . Może lepiej było zrobić o potworach z tej kopalni ? P>S> a najważniejszym oczywiście pytaniem jest jest.... Dlaczego seks lesbijski jest taki smutny w tym serialu ?! Czyżby nikt nie czytał oprócz mnie ksiązki pt. "Radość seksu lesbijskiego " ?

ocenił(a) serial na 2
spencer42

Czyli wstrzymać się z zasłużoną krytyką serialu tylko dlatego, że bym mimo wszystko chciała więcej polskiego horroru i fantasy? No nie. Gdyby leżały efekty, zdjęcia, muzyka, ale postaci i fabuła prezentowały sobą chociaż coś ciekawego, to jak najbardziej bym zachęcała twórców zamiast ich tyrać. Jednak Krakowskie Potwory to dzieło, które jest najzwyczajniej w świecie fatalne, niemal pod każdym względem. To wręcz trzeba się postarać, żeby stworzyć tak skrajnie nienaturalne i drażniące dialogi, wprowadzić taki chaos fabularny i dziury, stworzyć uniwersum tak potwornie drażniące lub nudne. Nie będę zachęcać do niczego twórców tak rażącego serialu. Jedyny jego plus, to że może widząc tak nisko zawieszoną poprzeczkę, inni reżyserzy poczują się zachęceni do tego gatunku.

ocenił(a) serial na 4
Piotr_Kostav

Z serialu OA ściągnęli chyba te ich ruchy rąk

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones