PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006625}
4,5 8 130
ocen
4,5 10 1 8130
4,7 6
ocen krytyków
Krakowskie potwory
powrót do forum serialu Krakowskie potwory

Straszliwie artystyczny

ocenił(a) serial na 2

Pani reżyserka postawiła na (w jej mniemaniu) kino artystyczne. Wymagające od widza wielkiej uwagi. Wzrok tegoż widza jest zmuszany do wysiłku, coby w potwornie ciemnych, niemal monochromatycznych kadrach dopatrzeć się ich treści, a słuch widza państwo dźwiękowcy katują przygłuszaniem dramatyczną muzyką cedzonych przez zęby dialogów. Jedyna produkcja na Netfliksie, gdzie głosność ustawiłam na full, żeby coś zrozumieć.
Niestety, mój intelekt nie ogarnia ciemnej wizji pani reżyserki, wykończył mnie już 1. odcinek.

ocenił(a) serial na 3
gaudia

Jeden z niewielu seriali gdzie krytycy dają dużo wyższe oceny. Jakby się chcieli komuś podlizać. Serial ma tyle wad ze trudno je wszystkie wymienić. W skrócie jest ciemny, dialogi są nieslyszalne. Stylistyka dziwaczna, prostacka i pretensjonalna. Można by to jakoś wszystko przełknąć ale scenariusz pisał chyba ktoś na miesięcznym kacu. Chaos i jeszcze raz chaos. Sceny sa sklejane na sile ale nie tworzą żadnej sensownej całości. Ma sie wrazenie ze jest to jakis zlepek scen z 10-20 innych horrorów. Powstało cos co jest męczące i nieautentyczne. Autorzy jakby sie nie wiem jak starali to noc nie daje. Wygladaja smiesznie i sztucznie. Niestety muzyka, zdjecia i montaż pozostawiają wiele do życzenia. Calosc slaba. Dalem 3 ale tylko za duzy potencjal w samym pomysle. Moze ktos to pociągnie dalej i lepiej, bo wszystko co mialo pójść źle chyba juz poszlo

ocenił(a) serial na 2
gaudia

Mały tip ode mnie - ustawcie sobie napisy.
Tak - oglądałem ten serial z polskimi napisami...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones