PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006625}
4,5 8 123
oceny
4,5 10 1 8123
4,7 6
ocen krytyków
Krakowskie potwory
powrót do forum serialu Krakowskie potwory

Musiałem sprawdzić czy gniot i straciłem kilka godzin życia, serial amatorszczyzna - poszatkowane sceny, chaos fabularny, dialogi bez żadnego składu, aktorstwo poziom liceum, "potwory" jak z filmu Wiedźmin, obraz porusza się w poziomie i pionie jak w filmach klasy B dla zwiększenia akcji i zaraz boli głowa.

Autorkami i reżyserkami tego widowiska są dwie kobiety - córka Agnieszki Holland Kasia Adamik i jej partnerka Olga Chajdas. Wg mnie obie panie każdym projektem udowadniają, że reżyseria jest najgorszą drogą, jaką mogły wybrać w życiu, a swoją pracą wyrządzają krzywdę kulturze i społeczeństwu.

ocenił(a) serial na 1
tomasz_klaus

Najgorsze, że w przypadku Adamik to już recydywa. Czasem trzeba się pogodzić z tym, że nie jest się własnym rodzicem i poszukać własnej drogi.

tommypi

Smutne. Można zobaczyć w jaki fajny sposób do swojego folkloru sięgają Norwegowie w "Ragnarok".
U nas, źle napisana historia z fatalnie napisanymi postaciami. Dialogi? Niech autorki wskażą mi przykłady kto tak mówi!
Film (moim zdaniem) również oparty na źle pojętym feminizmie: postaci żeńskie cacy kontra beznadziejne postaci męskie, które w najlepszym wypadku mesjańsko mogą odkupić swoje winy śmiercią.

Parafrazując: kury szczać, a nie kinematografię uprawiać.

ocenił(a) serial na 8
tomasz_klaus

Krzywdę społeczeństwu to wyrządzają twoje komentarze

ocenił(a) serial na 3
SmokHolland

nie, bo twoje

tomasz_klaus

A przy okazji wyobraziłam sobie: co by było, gdyby to napisali i wyreżyserowali Strzępka z Demirskim (ci od "Artystów").

ocenił(a) serial na 3
rybitwa_

O kurczę to by mogło być coś ! Ale koniecznie musieliby napisać to całkiem od nowa, bo scenariusz był najgorszy

ocenił(a) serial na 8
tomasz_klaus

To ze tego "chaosu fabularnego" nie ogarnąłes to raczej wystawia tobie świadectwo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones