PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34327}

Lśnienie

The Shining
7,0 4 081
ocen
7,0 10 1 4081
6,7 3
oceny krytyków
Lśnienie
powrót do forum serialu Lśnienie

Pozniej obejrzalem jako 19-latek Lśnienie Kubricka i mysle ze serial byl lepszy, jako 28-latek przeczytam ksiazke, aby utrzymac ramy czasowe, i ocenie ksiazke na razie wygrywa miniserial.

monaker

Ja też oglądałem na dwójce. Miałem z 8 lat, ale pamiętam jak zbieraliśmy si ę całą rodziną na oglądanie tego filmu...

ocenił(a) serial na 8
Prisonbull

dołączam się, też jako mały smarkacz to oglądałem :D

kronozaur

dokladnie mialam te sama sytuacje...ogladalam to na 2 jak bylam mala i ostatnio sie nawet zastanawialam jak sie ten serial nazywal...i przez przpadek trafilam na niego teraz na filmweb...

monaker

Premiera serialu 1997 rok. Przyjmijmy że ogladales go w tym samym roku, jako 10 latek. Jako 19 latek, w 2006 roku obejrzałeś Lśnienie Kubricka, a jako 28 latek w 2015 roku przeczytałeś książke.

Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
Lad

on napisał, że w wieku 28 lat PRZECZYTA książkę, a nie że już przeczytał...

Dimensh

Popsułeś "Panu Detektywowi" zabawę, nieładnie ;)

Nie oglądałem serialu, ale jak dla mnie po prostu nie może być lepszy od filmu Kubricka :)

Dimensh

Zwracam honor :). Ciężka dola słabego czytelnika ;)

Pozdrawiam.

Lad

Jak dla mnie ta wersja wygrywa z filmem Kubricka

ocenił(a) serial na 6
regenerator

Też widziałam tej serial jak byłam mała ;D potem już starsza widziałam wersję Kubricka i zawsze się zastanawiałam co ja takiego oglądałam jak miałam te 9 lat, bo kompletnie mi nie pasował do adaptacji z 1980.. Dopiero niedawno trafiłam, że to był jednak serial ;P W 100% stwierdzam, że serial o wiele, wiele lepszy! :)

monaker

przeczytałeś już?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones