Loki (2021-2023)
Loki: Sezon 2 Loki Sezon 2, Odcinek 1
Odcinek Loki (2021-2023)

Uroboros

Ouroboros 45m
7,9 1 208
ocen
7,9 10 1 1208
Loki
powrót do forum s2e1

Jak dla mnie - na razie trzyma poziom, a jakie są wasze odczucia?

WitcherEzio

Zgadzam się, tylko nie do końca złapałam, dlaczego Lokiemu udało się na koniec wrócić?

Belle_cherie

Elegancki odcinek. Trzyma klimat poprzednich. Już się nie mogę doczekać kolejnego. Tylko jak kolega wyżej, kto go dziabnął?

ocenił(a) serial na 8
zimin1987

Moja teoria jest taka, że to był sam Loki w przyszłości

zimin1987

Na początku myslałem że zrobiłą to Sylvie, ale jego ktoś dziabnął w plecy

ocenił(a) serial na 8
Belle_cherie

Może oznacz spoiler!!!

ocenił(a) serial na 8
Belle_cherie

Udało się, bo ktoś go dotknął Timestickiem, nie widać kto, ale widać końcówkę Timesticka na jego plecach

ocenił(a) serial na 5
LadyLovelyLocks

W którym momencie? Przeoczyłem to!

ocenił(a) serial na 8
Maciej_203

37:50

ocenił(a) serial na 5
LadyLovelyLocks

Dziękuję.

ocenił(a) serial na 5
LadyLovelyLocks

Oglądałem to, dopiero za trzecim razem wyłapałem te światełka które poprzez niego było widać. Ale to nie mogło być Sylwii bo ta stała w windzie naprzeciwko niego.

WitcherEzio

Zajebisty odcinek 9/10. Rozwaliła mnie teoria, że to, co widzimy tutaj to jest właściwie finał sezonu.

ocenił(a) serial na 10
ocenił(a) serial na 9
WitcherEzio

Ja chcę powiedzieć tylko jedną rzecz - Ke Huy Quan! ❤️

Fantastyczny easter egg i nawiązanie, poprzez wybór aktora, do Wszystko Wszędzie Naraz!

PanKosiek

wiesz może dlaczego on nagle wrócił do aktorstwa, w sumie po Indiana Jones, długo nic, potem jakieś dwa filmy i teraz już leci na grubo

ocenił(a) serial na 8
WitcherEzio

Odcinek był świetny, aczkolwiek uważam, że trochę zbyt chaotyczny i zmienił trochę zasadę podróży w czasie w MCU.

ocenił(a) serial na 5
WitcherEzio

Jestem mocno zdziwiony bo podobał mi się pierwszy odcinek. A poprzedni sezon w ogóle!

Maciej_203

Kurcze to samo, nagle zaczał mi sie serial podobać po pierwszym odcinku 2 sezonu, a pierwszy sezon obejrzałem ale tak od niechcenia.

ocenił(a) serial na 5
przemo8998

A widzisz, nie jestem sam! ;)

ocenił(a) serial na 7
Maciej_203

mam dokładnie tak samo

ocenił(a) serial na 5
KonradXK

A wiesz że czasami mam też tak że jak oglądam jakiś film, czy serial za pierwszym razem nie podoba mi się, oglądając go później, na spokojnie całkowicie inaczej go odbieram, miałem tak na przykład z filmem ,,Han Solo historie"

ocenił(a) serial na 10
WitcherEzio

Nie trzyma poziomu, poziom skoczył do góry ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones