PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663086}
6,7 894
oceny
6,7 10 1 894
Low Winter Sun
powrót do forum serialu Low Winter Sun

Niestety słabizna 3/10

ocenił(a) serial na 3

Po obejrzeniu drugiego odcinka odpadam.Może to kwestia wyeksploatowanej do bólu tematyki - skorumpowani
policjanci ,gangi narkotykowe ,murzyni w łańcuchach itp .Fabuła też wydaje się jakoś mocno naciągana i po prostu
nieciekawa. Nie polecam.

ocenił(a) serial na 3
sslukas

tak jak myślałem

mypy

co robiłeś?

HRA

haha:)

sslukas

Do widzenia.

ocenił(a) serial na 3
sslukas

Dołączam do odpadających. Serial nieciekawy, momentami wręcz nudny do bólu, zawiodłem się...

ocenił(a) serial na 7
sslukas

ta raczej nie, trąci the wire ale na peno nie 3/10

ocenił(a) serial na 7
krysiol

Jeśli ma coś z The Wire, to z chęcią zobaczę.

ocenił(a) serial na 7
krysiol

Zgadzam się. Breaking Bad też z tego nie będzie ale klimat jest naprawdę dobry jeśli ktoś taki preferuje (miałem napisać 'potrafi docenić', ale nie chcę niepotrzebnie antagonizować). Postaci robią błędy, wkurzają się, krzyczą, motają, milczą. Bardzo łatwo im 'uwierzyć' a to ważne bo sama intryga jest póki co średnia. Główny protagonista wygląda z pozoru na dobrze znany archetyp ale tak naprawdę ciężko go na podstawie pierwszych 6 odcinków 'rozgryźć'. Autorzy stąpają trochę po cienkim lodzie bo nadal nie jestem pewien co chcą tym serialem osiągnąć i zależnie od tego jak będzie wyglądać reszta sezonu moja ocena znajdzie się gdzieś pomiędzy 5-6 (jeśli nacisk zostanie postawiony na średnią historię) a 7-8 (jeśli kluczową rolę będą odgrywać dobrze napisane i zagrane postaci). Nie jest to serial dla każdego ale jeśli zwykle oglądasz seriale wieczorem z kubkiem gorącej cieczy w łapie to polecam.

sslukas

Rzeczywiście, drugi odcinek jest słaby, ale nie można oceniać całego serialu na podstawie dwóch odcinków. Nie rozumiem, w ogóle po co osoba, która nie jest zainteresowana serialem po 2. odc od razu ocenia i to na 3... niepojęte.

Jeśli nie oglądasz to żałuj, bo fabuła naprawdę się rozkręciła i jest całkiem całkiem ciekawie.

ocenił(a) serial na 3
apukm

A ja mogę ocenić na 3? Po 6 odcinkach już wolno? Nie ma czego żałować, ta wersja to straszny hamburger.

ocenił(a) serial na 5
jokerski

Dokładnie mi tez nie przypadł do gustu i dalej oglądac nie bede

ocenił(a) serial na 5
M_Nita

Obejrzałem do konca i podwyszam o jedno oczko

sslukas

to idzie obejrzec trola czy vykałaczki cioty przez was swaiat wyglada jak wyglada

marekztr

do ciot cde vykałaczki to vikingowie itp seriale podobne dzisja wiekszac filmów oglada gimb wiec niema sie co dziwic ocenie ale nie posuchałem waszych smieci i WARNING nigdy nie czytaj wypowiedzi przed obejrzeniem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones