PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181103}

Młodzi Tytani

Teen Titans
7,3 6 776
ocen
7,3 10 1 6776
Młodzi Tytani
powrót do forum serialu Młodzi Tytani

Młodzi Tytani to coś więcej niż serial. To kawałek dzieciństwa kawałek nas. Pamietam te wieczory jak ich oglądałam, jak moja mama mówiła że to nie jest dobry serial i mam go nie oglądać a ja i tak zawsze albo skrycie albo inaczej ich ogladałam. To kawałek nas. Dużo nam pokazali i...............i aż bym bardzo chciala by istnieli na prawdę. A wy jakie macie odczucia co do tego wspanialego filmu?

ocenił(a) serial na 10
Pretty110

To była moja ulubiona bajka z dzieciństwa, Pamiętam jak razem z moimi kolegami oglądaliśmy ją i cały czas o niej gadaliśmy, pamiętam też jak oglądałem ją z kuzynką, która też była ich fanką. Chyba nawet (z tego co pamiętam) prowadziłem o nich zeszyt, w którym ich rysowałem i opisywałem. Mam z tego serialu wspaniałe wspomnienia, to były właśnie uroki dzieciństwa ale i tak nadal za nim przepadam planuję obejrzeć 5 sezon i czekam na aktorski serial.

ocenił(a) serial na 9
Pretty110

Ta kreskówka nadal jest częścią mnie! Pamiętam kiedy z kolegami i koleżankami się w to bawiliśmy! Jakiś czas zapomniałam o TT. Kiedy jednak sobie o nich przypomniałam za wszelką cenę chciałam znaleźć odcinki w internecie i mi się udało! Nadal czasami oglądam TT.

ocenił(a) serial na 8
Pretty110

pozazdrościć ja nie miałem możliwości dorastać z tym serialem, nie miałem w domu dekodera, dopiero niedawno zacząłem oglądać, został mi tylko ostatni sezon.

Pretty110

Zgadzam się z tobą. To była moja jedna z trzech ulubionych bajek w dzieciństwie. Dużo moich wspomnień jest związanych z tą kreskówką. Raven to była moja ulubiona postać. Teraz mam już 15 lat ale dalej ta bajka mi się podoba i z chęcią oglądam wszystkie sezony od nowa :)

ocenił(a) serial na 9
Pretty110

Weźmy pod uwagę, że tytani cały czas lecą na cn od tych parunastu lat. Jak żaden inny tytuł, a to o czymś świadczy.

ocenił(a) serial na 10
Pretty110

Polecam poczytać komiksy o Młodych Tytanach, szczególnie te z lat 80. na których bazowany był serial, albo też te powstałe na na fali popularności serialu z lat dwutysięcznych. Jak w miarę umiecie angielski to polecam stronkę Read Comics Online. Zapewne można też gdzieś znaleźć czy kupić komiksy po polsku, szczególnie te najnowsze z DC Rebirth z 2016. :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones